Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hőmérésen alapuló fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hőmérésen alapuló fogamzásgátlás? (cyclotest 2 plus)

Figyelt kérdés

Az előbb akadtam erre a fogamzásgátlási módszerre.

cyclotest 2 plus

Ez a neve a készüléknek.

Valaki tudna mondani véleményt, tapasztalatot ezzel kapcsolatban vagy az ilyen típusú fogamzásgátlási módszerhez?


2013. aug. 27. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez leginkább arra jó, ha valaki TERHES AKAR LENNI.
2013. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a cyclotest baby...
2013. aug. 27. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd, az összes hőmérésen alapuló fogamzásgátlás akkor jó, ha simán belefér, hogy becsúszik egy baba. Emellett még inkább érdemes megszakítást is alkalmazni.

A hőmérsékleted ezer dolog befolyásolhatja, aki belevágott, hónapokig méregette magát előtte. És egy betegség/stressz is boríthatja a dolgokat (arról nem beszélve, hogy a kis srácok már ott lubickolhatnak a méhedben 2-3 napig, és valamitől mégis korábban van a peteérésed, akkor csak nézed utána a teszten a dupla csíkot...


Nem biztonságos módszer, csak, ha már belefér, hogy terhes legyél.


Mi a baj a gumival?

2013. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretjük a gumit. Én sem de a párom meg aztán végképp nem. Sokszor el sem tud élvezni és úgy nekem sem jó ha neki sem. A tablettát már egy éve szedem de nem szeretném tovább szedni ha van más biztonságos módszer is.
2013. aug. 27. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Tévedés, emellett is igen sokan lesznek terhesek, éppúgy, mint a megszakítással.


Biztonságosnak nem lehet nevezni, csak akkor érdemes alkalmazni, ha simßan belefér, ha mégis összejön a baba.

2013. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a gumi kilőve és tablettát sem akarsz szedni, nem sok biztonságos módszer marad.
2013. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Böbe928 válasza:
Szia, én már elég régóta ezt a típusú fogamzásgátlást használom és nagyon elégedett vagyok. A gép pontos adatokat ad a ciklusommal kapcsolatban, még sosem tévedett. Olyan nem létezik, hogy máskor legyen termékeny időszakod, mint amit kimutat. Söt, ráadásul még a peteérésed előtt figyelmeztet, hogy nemsokára közelegnek a termékeny napjaid. Nagyon elégedett vagyok, kicsi, okos, fürge gép, melynek segítségével ráadásul természetes módon védekezhetsz...csak ajánlani tudom :-)
2015. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!