Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok?!?!?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok?!?!?!

Figyelt kérdés

2napot késik a menstruációm, viszont nem vagyok kívánós, nem vérzik az orrom, és nincs hányingerem se. Csak a hasam mozog furán..ha háton fekszek, és nem veszek levegőt addig míg nézem a hasam..furcsán hullámzik a,hasam..ez a baba lenne??

Vérzéavolt, de mivel szex után egyből volt, annak tulajdonítottam, hogy nem voltam eléggé benedvesedve. Óvszerrel védekezünk, mimdig megnéztük szex után, nem szivárgott egyikse!!


2013. aug. 26. 00:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gondolkodj már, Istenkém! Gondolom pár napja, max 2 hete lehetett az aktus, ha ez kérdéses még. Egy pár napos magzatot (pár milliméter nagyságú) hogy a fenébe éreznél? Miért kell teljes körű ismeretek nélkül dugnia a tizenéveseknek? Kiborító.
2013. aug. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Remelem, kamu a kerdes, ellenkezo esetben kesz csoda, hogy meg nem halt ki a magyarsag fertozo ostobasag okan.
2013. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na csak ezt neeee könyörgöm. 1 nap alatt terhesség se jön létre. Legalább 10-14 nap mire a megtermékenyült petesejt beágyazódik a méhedbe, ezután termelsz terhességi hormont, ami egy bizonyos mennyiség után meglátszik a terhességi teszten. És utána jönnek a tünetek. 1 nap alatt még a sperma se ér el a petesejtig, kislány....ha ennyire butácska vagy a szexhez miért csinálod??? Az kéne még hogy ennyi ésszel szaporodjál is... Egy magzat mozgását kb a 18-20. terhességi héten lehet érezni addigra már nagy a hasad és elég egyértelművé válik a dolog. Inkább okosodjatok, és figyeljetek oda biológia órán mielőtt ilyesmibe fogtok. Mert ez tragikus hogy 16 évesen ennyire nem értetek a szexhez. Ebből komoly bajok is lehetnek. Mellesleg a hasad ha mozog az levegőbuboréktól is lehet ami a beleidben termelődik. Vagy az aortád lüktetett néha az is látszik ha nagyon üres a gyomrod és lapos a hasad akkor látszódhat.
2013. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Snooch ***** válasza:

Ha terhes is vagy, a babád most még egy 2-3 milliméteres petezsák formájában lenne látható ultrahangon is, kizárt, hogy miatta mozogjon a hasad, most még csak egy sejtszaporulat lényegében, semmije sincs kifejlődve, hogy rugdosna már???


A terhesség a tünetei a terhesség ilyen korai szakában nagyon ritkán jelentkeznek csak, tehát semmit nem jelent, hogy nem vagy kívánós, stb...


Az orrvérzés mióta terhességi tünet???


Egyébiránt pedig valószínűleg nem vagy terhes...csak a leghalványabb elképzelésed sincs se a tested működéséről, se arról, hogy mi zajlik le terhesség alatt... és ez elég szomorú, általános iskolai biológiában megtanítanak annyit, hogy legalább annyit tudj, hogy 2 hetes baba nem fog rugdosni.

Tejóég....

2013. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

De gáz! Hány éves vagy? 10?

Ilyen hülyén ne is szexeljél...

2013. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!