Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen védekezést javasolnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezést javasolnál egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés

A tablettához szerintem fiatal, spirált nem javasolják szülés előtt, a gumi meg olyan hogy vagy használják vagy nem.


Ti mit gondoltok?


2013. aug. 15. 12:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Megtartoztatás?
2013. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Gumi. Annyira meg legyen felnőtt, hogy ne úgy álljon hozzá, hogy "vagy használják vagy nem". Akkor szexszeljen, ha felfogta a következményeket, és igenis használja!
2013. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17 voltam, mikor összejöttem a barátommal és az első évben gumit használtunk és mindig, nem úgy volt, hogy vagy igen, vagy nem...
2013. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Én is a gumit javaslom.Ha pedig 17 évesen nem fogja fel,hogy mi lehet a következménye ha rendszertelenül használják,akkor még a szexhez se legyen elég érett.
2013. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Igen, elméletileg tudom, de mégis... Fiatalok, úgy gondolják egy alkalomból nem lesz baj stb. Persze beszélgetek vele erről, bízok is benne, de mégis bennem van a félsz.

Ugyanakkor gyógyszert sem akarok.

2013. aug. 15. 12:19
 6/22 anonim ***** válasza:
gyógyszer avgy hüvelygyűrű annnak ekvesebb is a mellékhatása.
2013. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A gyógyszereket nem szeretem én sem. Jobb nem beleavatkozni a természetes ciklusba. Viszont a lányodnak nyomatékosan meg kell mondanod, hogy nincs "csak egy kicsit", meg "majd vigyáz" a srác. Neki kell észnél lennie, és nem problémás helyzetbe sodornia magát. Ne TE félj, azt érd el, hogy ő fogja fel a súlyát. Mert egy egyszeri hiba az ember egész életére kihat! A szex nem játék, még ha annak is tűnik. Komoly dolog.
2013. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mindenképpen gumit. Aki elég felnőtt ahhoz, hogy szexeljen, az képes arra is, hogy rendesen használja...
2013. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha úgy áll hozzá a gumihoz vagy használják vagy nem, akkor már régen rossz. Világ életemben gumival védekeztem, egészen addig míg neki nem álltunk a baba-projektnek tudatosan. Minden egyes esetben használtam minden partneremmel. Ebbe a nőnek is abszolút van beleszólása, nincs szex, míg nincs fenn a gumi, ennyi. És nem csak a terhességtől kell félni, főleg ilyen fiatal korban, hanem a mindenféle betegségtől, HPV-től stb. Nem is mertem volna gumi nélkül szexelni. Ha hormonális fogamzásgátlót használ, akkor tuti nem húznának mindig gumit, és bármit elkaphatna.
2013. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
De ilyen alapon a gyógyszer mitől jobb,mint a gumi?Annak még jobban kell figyelni a szedésére...
2013. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!