Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon ügyesen csinálja a...

Ha nagyon ügyesen csinálja a párom a megszakításos védekezést, akkor bizti nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy sokan így védekeznek és nem estek teherbe, mert ügyes a párjuk.
2012. febr. 24. 21:34
1 2
 1/11 timike26 ***** válasza:
100%
akàrmilyen ugyesen csinàlja...akkor is teherbe eshetsz.....az o elovàladèkàba is talàlhato sperma,igaz kis szàmmal.
2012. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki nem esik így teherbe, nem biztos, hogy azon múlik, hogy a párjuk mennyire ügyes! Lehet, ha a spermium bekerülne, akkor sem lenne terhes....

De ha nem akartok babát akkor védekezzetek megfelelően (óvszer, gyógyszer), mert ha besikeredik a baba, akkor mit csináltok?!


Mi fél éve nem védekezünk, és nincs baba, pedig nagyon szeretnénk, de van már egy 2 éves lányunk, aki elsőre sikerült.

2012. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem az ügyességen múlik. Ha az előváladékban is van sperma,akkor terhes lehetsz így is.Ha nincs, akkor megúsztad.
2012. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Esetleg kisebb eséllyel, de attól még becsúszhat. Az előváladékát nem tudja visszatartani, akármilyen ügyes is. Szüleim is sokáig így védekeztek, évekig, aztán egyszer csak megfogantam.
2012. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy teherbe eshetsz! Nekem így lett a fiam. Annyi védekezési mód van, miért nem használtok mást? Gyógyszer, gumi?!
2012. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72 órán keresztül életképes a sperma, vagyis az előváladékkal ürülhet az előzőleg maradt sperma.
2012. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztosnak nem biztos, de nagyobb valószínűséggel nem esel teherbe. Igazából úgy kéne csinálnotok, hogy középidőben azért tesz fel gumit is.

Amúgy ha tapasztalt akkor azt is tudja, hogy nem szokott előváladék lenni.

2012. febr. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
HIbátlan gumikkal csináltuk mindig,most pedig a 3 éves fiam és a fél éves lánykám itt szundikál tőlem gy szobányira:)A dokimnak szintén mindkettő csaja gumi mellett sikerül!!Ezt csak a miheztartásképp:)
2012. febr. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Évek óta csak megszakítással védekezünk, de azért választottuk ezt, mert nálunk tulajdonképpen nem probléma, ha véletlenül mégis besikerül egy babóca. Eddig minden ok, amikor nem védekeztünk, azonnal teherbe estem, immáron harmadszor, de ha fontos, hogy ne legyél terhes, ne ezt a védekezési módszert válasszátok, mert van, hogy bejön, de van, hogy nagyon nem.

Egyszer valaki azt írta egy hasonló kérdésre, hogy a megszakítás nem védekezés, hanem oroszrulett. Szerintem igaza volt. :-)

Ha tuti nem akartok babát, inkább más módszert válasszatok.

2012. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy csak viccelsz és ez a kérdés nem komoly!
2012. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!