Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ha nem védekezt...

Terhes lehetek ha nem védekeztünk elsönek a barátommal de megszakitásos védekezést használtuk és rá egy napra megjött?

Figyelt kérdés
hány százalék van rá hogy teherbe eshetek ?
2008. máj. 4. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Megszakításos módszer alkalmazásakor teherbe lehet esni. Én így lettem terhes, itt a hat hónapos gyerek bizonyítékul. Az, hogy hány százalék az esély, az attól függ, hogy éppen peteérésed volt-e vagy sem. Szóval akkot jött meg, amikorra kellett volna, vagy korábban, esetleg nem is annyi vérzés volt, mint szokott. Ezeket nem ártana tudni, akkor többet tudnék mondani. Írd le, hány napos a ciklusod, hányadik napon voltatok együtt, mikor jött meg pontosan, és mennyi, milyen vérzés volt.
2008. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

normálisan jött meg mindig igy jön meg erre a napra....

akkor mennyi a valoszinüsége ?

2008. máj. 4. 23:10
 3/4 anonim válasza:
Ha nem késett, és ugyanolyan volt a menstruációd, nem valószínű hogy terhes vagy! Te legközelebb védekezzetek...én is voltam ilyen helyzetbe, beképzeltem a terhességet 5 hónapig...a poklok poklát jártam meg!!!! De én is tanultam belőle
2008. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2008. máj. 5. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!