Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt esetleg valakinek hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt esetleg valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám a következő: egy hónappal ezelőtt leálltam a fogamzásgátlóval. Nem tapasztaltam pecsételő vérzést, semmi rendellenességet egészen csütörtökig. A barátommal szeretkeztünk, és az aktus végén véreztem. Ez éjszaka volt, nem is aggódtam miatta, mert esedékes, hogy megjöjjön, ezért úgy gondoltam, hogy reggelre valószínűleg megérkezik a menstruációm, de azóta sem jött meg. Szerdára sikerült bejelentkeznem az orvoshoz, de eléggé aggódunk, ezért írtam ki a kérdést, bízva abban, hogy valakinek esetleg volt már hasonló problémája. Mitől lehet ez? Hüvelygyulladás vagy valami fertőzés? Sajnos anyumnak volt már méhszájsebe, nagyon félek (sajnos, úgy gondolom, megalapozottan), hogy talán nálam is erről van szó.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. aug. 11. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt kb 2 hónapja,azelőtt sosem és nem is tudtunk mire gondolni mivel a végén láttuk hogy véres a sperma.Aztán hogy kiderült én véreztem picit nem a barátomnak van valami gyulladása,elmentem hát dokihoz.És kiderült hogy hüvely-polipom van nem is annyira pici ami nem zavar semmit csak majd gyerekvállalás előtt le kell szedetni.A polip egy kis kinövés a hüvelyben és valószínűleg ezt sértette meg a párom pénisze.Ez kisműtét keretén belül zajlik,altatás nélkül,és kb 30 perc.Azt mondta a dokim,hogy valószínűleg azért vérzett mert vérbő volt mivel épp pár nap múlva kellett nekem is megjönnie..leecsetelte,egy másik alkalomkor megint és majd ha aktuális lesz később a gyerek kénytelen leszek rászánni magam arra a műtétre.Egyébként nem nagy ügy.. :)annyi hogy előtte 1 hónapja voltam rákszűrésen és nem vette észre a dokim,először elkezdte magát szidni de rájött hogy ő szokott megvizsgálni,ő nem vette észre...-.- szóval sosem tudni,de ne a legrosszabbra gondolj,én is mikor felléptem a netre és rákerestem borzasztó dolgokat lökött ki a google de látod az én példámat:)nyugi24l
2013. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!