Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy a csajom a tabi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a csajom a tabi miatt nem kívánja úgy a szexet?

Figyelt kérdés
Csajok ti h vagytok? Volt amikor megjött neki és nem szedte a tabi x ideig amig megvolt és akkor jobban kivanta ez lehetséges ill más volt már így? ( V engem nem kiván ?)

2013. aug. 11. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Van akinek libidócsökkentést okoz a fogamzásgátló tabletta. De ez teljesen változó. Én például ugyanúgy kívánom a szexet.
2013. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Viszont csak azért, mert egy hetes szünetet tart, nem fogja jobban kívánni, ez falsch feltételezés! De a tabi valóban okozhat libidócsökkenést.


Igen, lehet téged nem kíván, nem csinálod elég jól a dolgokat... :P Ki tudja.

2013. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja, nekem is 0volt a libidóm....
2013. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Okozhat libidócsökkenést, de megint csak egyén és szervezetfüggő. Nekem pl. megnőtt a nemi vágyam.
2013. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 és leálltál a tabival?
2013. aug. 11. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
naná h leálltam vele! sőt, szúrósan fájt a fejem, oly mértékben, h suliba se birtam menni néha.. rosszul voltam tőle..
2013. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és váltottál vagy teljesen letetted ?
2013. aug. 11. 16:17
 8/8 Synesztro ***** válasza:
25/F Egy barátom most pont ezzel küszködik, a párja elkezdte szedni, mivel mensi, és hormon problémák is léptek fel nála, dehát annyi baj legyen gondolták, hiszen így legalább a védekezési rész is meglenne. Aztán a lány elkezdte nem kívánni az ilyen jellegű dolgokat, egy ideig ment is ez így, a srác lerendezgette magának, amit le kellett, de most már a szakítás szélére jutott a dolog, mivel fél év! elteltével a srác akár mennyire is szereti, nem bírja tovább szex nélkül. egy másik fajta tabi segítségével megoldódhatnának a gondok úgy tudom, de a lány nem akar elmenni újat kiíratni, így viszont nem is fogom tudni sajnálni őket ha szétmennek, hiszen ha a lánynak annyit sem ér a dolog, hogy tabit váltson, akkor abba a kapcsolatba bele lehet...:S
2013. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!