Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhes nő kívánja a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhes nő kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
ez is emberfüggő, vagy ez olyan, mint a hányás terhességgel együtt jön, hogy egyszer csak kupakolásnak lőttek?
2011. jan. 28. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez nagyban függ a nőtől!

Te szexelnél úgy pl, hogy alig bírod visszatartani a hányást? Vagy épp szétmegy a fejed?

De a hányós-fejfájós időszak után is van, aki nem kívánja a szexet.

De pl én 6hónapos terhesen szerintem többet szexeltem a 6hónap alatt, mint eddig egész életemben.

De olyan is van, hogy orvos tiltja meg!

2011. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában a nők a terhesség első szakaszában nem kívánják egyeltalán a szexet.Ám vannak a terhesség alatt olyan hormonális változások amely során a nő jobban kívánja.Ezek kisebb időszakok,de nem szabad ha csak orvos meg nem tiltja kielégületlennek maradni mert az rontja az önbizalmát a ,a kedélyállapotát a nőnek és a babának sem jó ha az édesanya szomorú.
2011. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most 10 hetes vagyok, hála Istennek soha nincs hányingerem, nem is émelygek, általában jól érzem magam levéve azt, hogy folyton aludnék. :) Nagyon hamar elfáradok... De ettől függetlenül a szexet pont ugyanúgy kívánom mint eddig sőt, néha még egy kicsit jobban is. :P
2011. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor már bökdösi a kicsit, az nem egészséges.
2011. jan. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 takasz14 válasza:
Nem!!!
2021. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!