Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belarát szedek 2 hete. Remélem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belarát szedek 2 hete. Remélem tényleg védett vagyok, mivel a ciklus 1. napján vettem be, és percre pontosan szedem!? Van olyan, aki ettől a tablettától nem kívánja az édességet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen szeded lehet ez a mellékhatása. Szerintem várd meg az első levél elfogyasztását míg gumi nélkül lehet szeretkezni. Gondolom erre is kíváncsi voltál.
2009. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már voltunk együtt a barátommal. Nagyon sokat írnak ezzel a tabival kapcsolatban, lassan nem tudom mit érdemes elhinni. Mellékhatás az első 3 hónapban jelentkezhet. Igaz? és köszönöm a választ :)
2009. jún. 30. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Én másfél éve ezt szedem és az egyetlen mellékhatás ami jelentkezett az a libidócsökkenés. De nálam ez minden tablettánál előjött amit kipróbáltam. Az első időszakban voltak átmeneti pattanásaim de hamar elmúltak. Védett vagy már hiszen az első nap kezdted szedni és ilyenkor már egy hét után védelmet nyújt. Az édesség dolgot nem tapasztaltam, mindig nagyon édesszájú voltam és ez semmit nem változott.:)
2009. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel a menstruáció első napján vetted be így a tabletta az első szemtől kezdve véd. Lehet mellékhatása ez az édességutálat, elvileg el fog múlni, ha nem múlik és nagyon zavar próbálj más gyógyszert :)
2009. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Reméltem is, hogy védett vagyok :) Annyira nem is gont, hogy nem kívánom az édességet, de azért ételt többet eszek. Hízok én anélkül is szerintem :) Senkivel nem volt ilyen? Egyszer hánytam az igaz, de jóval 5 órával utána, miután bevettem a tabit. Gondolom addigra felszívodótt. Olvastam, hogy 3-4 óra kell a felszívódáshoz.
2009. jún. 30. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!