Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clostilbegyl tablettától...

A clostilbegyl tablettától rendes,28 napos ciklus várható?

Figyelt kérdés
Aki már szedte és van tapasztalata írjon! Illetve ki miért kapta az orvostól? (én a 33-34-35 napos ciklusaimért)
2008. ápr. 9. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy 31 az is jo. de a lényeg hogy nyálkás folyásod legyen mert akkor van peteérés.
2008. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, én is a hosszú ciklusom miatt, nekem 33-40 naposak. ma vagyok a 35 napomon, de még mindig semmi. eddig van 3 - tesztem. Tüneteim vannak, de ma leesett2-3 tizeddel e hőm, tehát szerintem megfog jönni. :( Nekem hőingadozásaim voltak a clostitól, hol majd meg sültem, ömlött rólam a víz, volt meg hogy megfagytam. Ez volt az első hónapom. Neked hogyan kell szedni?
2008. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 40-42 napos volt a ciklusom, most 29-33 napra csökkent. A mellékhatások közül kijött a hőhullám, kiütés és a látászavar. 3 cikluson át szedtem, 2.-3.-ba duplán, nov-be volt az utolsó, de terhes azóta se lettem.
2008. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én peteérésre kaptam, h biztosan a 14. nap körül legyen.

Egyébként nekem is rendszertelen a ciklusom(33-35), ez mellé kaptam a 16. naptól a Norcolutot, amitől 28 napos lesz, persze ha megjön.A Clostit a mensi 2. napjától 5 napig kell szednem napi 3x1-et.

2008. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!