Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezés nélkül voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezés nélkül voltam együtt egy fiúval, kicsit ittas állapotban. Nem belém ment el (állítja ő) de sajnos én nem vettem észre pontosan mikor ment el! Közel voltam a cikluson közepéhez. Még egy napom van. Bevegyem az esemény utáni tablettát?!

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 02:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Haha, három napod van bevenni és neked a harmadik napon jutott el a tudatodig, hogy lehet kellene. Jézus ereje.
2009. okt. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyedüli aki hibázott hanem még sokan mások...Egyszer én is kellett 72órás tabit bevegyek. Még mindig sokkal jobb mint egy abortusz hidd el én tudom....
2009. okt. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amíg itt kérdezgetsz régen elmehettél volna dokihoz tanácsot kérni ezügyben te kis buta liba!Mellesleg ha már voltál ilyen hülye és felelőtlen,akkor nem az itt adott válaszok alapján kellene eldöntened,hogy mit tegyél(már régen késő),hanem spuri ezerrel a megoldáshoz(Doki)!!
2009. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
jól van már, te meg elöttem válaszoló, azért vagy itt hogy tanácsokat osztogass, nem kell egyből le libázni a másikat, szokjatok már le erről a cigánykodó stilusról,
2009. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Mit képzelsz te itt magadról h libázol stb....éjszaka írtam a fórumra,akkor nem éppen szaladhattam volna dokihoz....másnap meg el is mentem!

másik meg h tanácsot kértem és nem lebaszást,ha nincs hozzáfűznivalód,akkor ne írj semmit!....

2009. okt. 28. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!