Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha beveszek egy fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beveszek egy fogamzásgátlót akkor az hány óta múlva fejti ki hatását?

Figyelt kérdés
Most menszeszelek 8 napos szünet van.Szerdán kell 7 órakor bevennem a fogamzásgátlót és estére szeretnék a barátommal együtt lenni lehetséges?
2009. okt. 26. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
lol. fél éve szedsz fogamzásgátlót és nem vagy tisztában vele hogy a szünetben is véd???
2009. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Komolyan mi lett ezzel az oldallal h lebasznak és kioktatnak ahelyett h tanácsot adnának...(és kérlek hagy sértődjek már meg ha hülye libának neveznek,és Isten tudja milyen kis hugyos írta....)
2009. okt. 27. 07:07
 13/14 anonim ***** válasza:

1.) előbb keresni kellene ezen az oldalon, kismillió olyan klrdés van, hogy "a hétnapos szünetben is véd-e a fogamzásgátló".


2) a válasz ott van a gyógyszered tájékoztatójában, magyarul, te meg tudsz olvasni.


3) előttem már öten leírták a kérdésedre, hogy a szünetben is véd.


4) ha már szexelsz, nem ártana tisztába jönni a belső nemi szerveid működősővel, jelesül, hogy hogyan fogan meg egy gyerek, mi kell hozzá.


5) ne sértődj meg, ha leoltanak, ugyanis jogos.

2009. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy hülye liba vagy, és 20 vagyok, nem kis senki. Lassan egy éve szedek fogamzásgátlót, de én már első levél után sem kérdeztem ilyeneket. És tényleg hülye liba vagy, ráadásul még beképzelt is. :D
2009. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!