Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szedek fogamzásgátlót és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szedek fogamzásgátlót és most beveszek egy 72 órás tablettát akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Lehet egyszerre a kettőt?? szedhetem tovább a fogamzásgátlót? És milyen mellékhatásai vannak a 72 órás tablettának??
2008. máj. 7. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
De, miért akarsz 72 órásat beveni, ha szedsz fogamzásgátlót?talán elmaradt pár szem?mert ha rendesen szeded, nem eshetsz teherbe, vagyis, kb 5% esély van rá.
2008. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, elmaradt egy tabletta és pont lefeküdtem a barátommal....
2008. máj. 7. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egy tabletta maradt ki akkor még nincs gond, persze ez attól is függ, hogy mennyi ideje szeded.
2008. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell a hetvenétórás. Én egyszer hármat kihagytam, de nem lett baj. A fogamzásgátló nem csak aznap hat, amikor beveszed, hanem az összes gyógyszer folyamatosan szintentartja a hatást.
2008. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy a ciklusod melyik napján maradt ki. De egyébként semmi baj nem lesz, csak iszonyat magas lesz a hormonszinted szerintem. Legfeljebb csúnyán néznek, és elsírod magad! :D
2008. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem baj h bevetted, de tanácsos minél kevesebbszer csinálni, mert nagyon erős hormonális hatása van... Az más kérdés h hányinger, fejfájás is követi általában. Egyébként ha nem vagy a 'veszélyes' időszakban a ciklusodban, akkor nem feltétlenül kell, mivel a fogamzásgátló hatása elhúzódik...
2008. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!