Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha női fogamzásgátlót fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha női fogamzásgátlót fiúként beveszek, mi lesz?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok mi történne ha bevennék egy (vagy több) nöi f.gatlo tablettát? Nincs vele semmi konkrét célom csak kiváncsi vagyok!
2008. júl. 15. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Lol ez még meg se fordult a fejemben. Engem is érdekelne :D

(jackass feeling)

2008. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem rosszul lennél. Úgy értem hánynál, meg fájna a fejed meg ilyenek. Azt nem hinnám, hogy befolyásolná a spermád életképességét vagy bármi hasonló hatása lenne. De azért hülyeség lenne kipróbálni :-D
2008. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát beszedni nem tudnád mivel ahoz nőgyógyázhoz kéne menned és hát a doki furcsának találná ha besétálnál felíratni fogamzásgátlót. :)

Vagy ha a hugodtól elloptad és azt szeded be akkor sem történik semmi :D Max. a haverjaid kiröhögnek

2008. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Összezavarodna a hormonháztartásod...
2008. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom... próbáld ki, ha ez hiányzik az életedből akkor miért ne? félsz, hogy a pasid teherbe ejt? :) nyugi neked nincsenek petesejtjeid...
2008. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a fogamzásgátló hormontartalmú gyógyszer, és női nemi hormonokat tartalmaz, ezért bár ha egy szemet vennél be nem nagyon történne semmi, de ha többet, vagy folyamatosan szednéd, akkor nyilván elbillenne a szervezetedben a hormonok aránya, több női nemi hormon lenne benne a kelleténél, és ezek megmutatkoznának a nemi jellegek megváltozásában. (Pl. gondolom meghíznál, befolyásolná a szőrösödést, stb.). A nemzőképességedre nem lenne szerintem hatása, mivel a nőknél a peteérést befolyásolja és úgy gyakorol hatást, nálad meg az ugye nincs. (Bár valamilyan hatása lehet hogy agy is lenne, ugyanis nem hiszem, hogy a női nemi hormonok túltengése olyan pozitív hatással lenne a férfiasságra :)... de ezt nem tudom... )
2008. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A férfiak nem túl érzékenyek a női hormonokra. Ezzel együtt azért okozhatna zavarokat - úgyhogy nem ajánlom.
2008. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Probáld ki hátha növél változol töle!
2008. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lesz csinos cicid, és neked is tampont kell majd használnod:D lol:)))))))))) máris feldobtad ezzel a kérdéssel a napom. Ha simán nővé szeretnél válni, egyél sok ananászt, az is jó hatással van a női hormonokra:P
2008. júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
amit a többiek írnak, az hülyeség.ismerek olyan párt, ahol mindkét fél szedi a fogamzásgátlót..a fiúnak a bőrgyógyász írta fel a pattanásos arca miatt, a lánynak pedig a nődoki. X).
2008. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!