Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 19évesen adathatok be magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19évesen adathatok be magamnak fogamzásgátló injekciót?

Figyelt kérdés
Volt már egy abortuszom...
2013. aug. 8. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt szerintem inkább ne egy névtelen fórumon kérdezd meg
2013. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen injekcióra gondolsz??
2013. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amit 3havonta a nőgyógyász ad be.

2hét múlva megyek majd dokihoz, tőle is megfogom kérdezni mert hát nélküle amúgy se nenne a dolog. Csak gondoltam informálódok addig. Olvastam h idősebb gyermekes nőknek adják be inkább, de akkor ez most azt jelenti h törvényileg meg van határozva h nekik lehet csak?

2013. aug. 8. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam ilyet, a korábbi abortusz is indok lehet.
2013. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olvass el rola par forumot, utana eszedbe fog se jutni az injekcio.


Nagyon veszelyes.

2013. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Miért nem szedsz fogamzásgátlót? Még mindig jobb , mint az injekció. És ha rosszul leszel tőle, leteheted, az injekció meg már benned lesz és semmit nem tudsz vele kezdeni.
2013. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pánikbeteg voltam, de már 1éve tünetmentes. Most az abortusz miatt újra előjött. Szedem a fogamzásgátlót, de a betegség miatt sokszor hányok és megy a hasam, ezért már nem biztonságos a tabletta.
2013. aug. 9. 05:35
 8/8 anonim ***** válasza:
nuvaring
2013. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!