Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan egyszerűbb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan egyszerűbb?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót hány éves kortól írnak fel? Óvszerre is gondoltunk már a párommal, de az úgy drágább mint a tabi, de azt nem tudom hogy hogyan kell pontosan szedni... Eddig megszakítással védekeztünk, de félek ettől és muszáj lépnem..
2013. aug. 5. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, az kevés és teherbe eshetsz

az óvszer a legjobb szerintem, de sokaknak a tabletta egyszerűbb

2013. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fejlődésben lévő szervezetnek nem szívesen fognak hormon tartalmú készítményeket felírni.


Mindenesetre ha felírják, akkor el is fogják mondani pontosan hogy hogy szedd és a betegtájékoztatójában is benne lesz. Szünetek elvileg kellenek, terméktől függő időközönként.

2013. aug. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 5. 01:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót nem érdemes 18 év alatt szedni, mert szét***ja a hormonháztartásod.


Megszakításos módszert télleg hagyjátok abba, kivéve ha gyereket szeretnétek.


Azaz: óvszer. Pont.

2013. aug. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szükség van rá, akkor már fiataloknak is felírják "jobb mint egy abortusz" alapon. De nagyon nem veszélytelen, főleg nem fiatalkorban.

Én 18 éves kor alatt mindenképpen az óvszert javaslom.

De ha nem vagytok hajlandóak használni, akkor szart sem ér. Akkor már inkább szedjél tablettát, minthogy megszakítással védekezz, amivel jó eséllyel teherbe fogsz esni.

2013. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!