Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle bevétele után barna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle bevétele után barna pecsételés mit jelenthet (SOS)?

Figyelt kérdés

Üdv!

A barátommal szeretkezés közben, szerda(07.31) délután történt egy kis baleset.Nyaralni voltunk és ott nem találtam sürgősségi ambulanciát.Tehát csak szombaton,a 68. órában tudtam bevenni a tablettát sajnos.Ma(vasárnap) délután barna pecsételő folyásom volt.Különösebb mellékhatást nem éreztem,kicsi fáradtság meg enyhe alhasi görcs. Amúgy elég rendszertelen a menzeszem,de nagyjából 5-6án kellene megjönnie.

Mi lehet ez a barna folyás?Ez már jó jel?

Menjek dokihoz vagy várjak még hátha holnap,holnap után megjön?

Értelmes válaszokat kérek!SOS!



2013. aug. 4. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szerdán vettem be escapelle-t és ma nekem is jelentkezett a barna pecsételés. Szerintem jó jel, a mellékhatásokban is le van írva, hogy ilyen előfordulhat. Nekem annyit mondott az orvos, hogy akkor menjek vissza ha nem jön meg időben, igaz nekem hónap végén szokott lenni.
2013. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként is előfordulhat, hogy késni fog, szintén mellékhaáts. Én nem mennék még dokihoz a helyedben, még csak 4.-e van. Ha
2013. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!:) szorítsatok!!
2013. aug. 4. 23:36
 4/4 anonim válasza:
En is bevettem ezt a gyogyszert.meg szerdan es ma jelentkezett ez a pecsetelo verzes. Ez meddig tart?
2013. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!