Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ettől barna pecsételés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ettől barna pecsételés?

Figyelt kérdés
Múlt héten csütörtökön jött meg és akkor vettem be az első fogamzásgátlómat is, mert most kezdtem el. És ugye szedtem, szedtem és kedden este múlt el a menstruációm. Azóta pedig barnás folyásom van és viszketek is :S A viszketés mondjuk már nem annyira erős, de ez a barnás dolog még mindig van és egyre kellemetlenebbül érzem magam miatta. :S Szóval ez normális, hogy ez van most velem? Kb. mikor múlik el?
2010. máj. 29. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Barna folyásra én széntablettát tudok ajánlani.
2010. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
barnafolyás lehet, az nem vészes, de h viszket is..sztem menj el dokihoz, lehet h vmi fertőzésed van
2010. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
barna pecsételés az első ciklusban normális fogamzásgátló szedése esetén. örülj neki, hogy neked csak ez van, én nem túl erősen, de szabályosan vérzek (9 napja kezdtem).. a viszketés miatt viszont fel kéne keresned a nőgyógyászodat. a hormonális változásra is lehet ez egy reakció, de kisebb fertőzést (gombásodás) is jelenthet.
2010. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!