Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért mondják azt az orvosok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt az orvosok, hogy fog. Gátló nem okoz hangulatingadozást és libidócsökkenést?

Figyelt kérdés

Jó pár fórumot és orvos válaszol honlapot olvastam erről a témáról, ugyanis rajtam is előjöttek ezek a (szerintem) tipikus tünetek.

Annyian panaszkodnak a hangulatingadozásra, hisztisségre, 0 libidóra, és akkor az orvosok, meg azt írják, hogy az bogyó nem okozhat ilyet, máshol kell keresni az okot. De miért? Több száz vagy ezer nőnek, pont akkor lesz rosszabb a kapcsolata amikor a fogamzásgátlót szedik?


2013. júl. 28. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Az adott fogamzásgátló lehet, hogy úgy hat egy adott nőre. De nem minden tabletta nem mindenkire. Nekem most fogamzásgátló mellett a libidóm az egekben, és jobban érzem magam, mint korábban bármikor (talán a rendszeres és jó szex teszi :P ).

Ha valakinek nem jön be az egyik tabletta, akkor váltani kell, ennyi.

2013. júl. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden tabletta más. Én eddig 2 félét próbáltam, mindkettő tönkretette a hormonháztartásom. Az egyiktől rendszertelen lett a menzeszem, a másiktól a libidóm ment minuszba. A doki azt mondta hogy vitaminhiányom van vagy nem szedtem rendeltetésszerűen a bogyókat! Pedig de! Mindent úgy csináltam mindig ahogy kellett...


Az orvosok évente a kiváltott receptek után x összeget kapnak 1-1 gyógyszergyártó cégtől. Ezért..

2013. júl. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
jaj, te. hát ebből élnek az orvosok. miért mondanának mást?
2013. júl. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvastad a Cenzúrázott egészséget, ha nem, ajánlom figyelmedbe.

#3 jól mondja, sajnos.

2013. júl. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Éjszaka írtam ki a kérdést, egy kicsit elmerengtem a témán, és eszembe sem jutott ez amit írtok, hogy hát senki sem a maga ellensége, majd ha panasza van írat másikat, az ördögi körből kb sosem kerül ki.

Én is kettőt szedtem amúgy, az egyiket csak egy hónapig, nem vártam meg míg hozzászokik a szervezetem, mert nagyon nem volt jó, ja és az hogy egy nagyon csúnya pupos ragya nőtt az orrom mellé. Utána szedtem másikat, eleinte világvége hangulatom volt, utána rendeződött, majd szépen lassan elkezdett minden rosszabb lenni, én aki mindig türelmes voltam és dicsért a párom, hogy a menses alatt sem vagyok hisztisebb, olyan méregzsák és hisztigép lettem, még én is elcsodálkozok magamon, a szexet meg alig kívánom, pedig régen, húúúú.

Hát jó lenne, nekem is ha úgy hatna, hogy akár még nőne is tőle :D

De akkor is, miért nem mondják azt az orvosok, hogy akkor váltson az ember másikra? Olyan kevés van aki rendes és meg mondja az igazat.

2013. júl. 28. 15:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj, és köszönöm a válaszokat, kedves utolsó, még nem olvastam, olvassam? Félek, hogy kicsit rá fogok parázni a dolgokra amit ott olvashatok.Utána nézek.
2013. júl. 28. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:

az a könyv egy szcientológus műve, szóval jóérzésű embernek nem ajánlatos olvasni egyébként.


szerintem az a fontos, hogy minél kevesebb gyógyszert egyen az ember, és tényleg csak ha nagyon fontos. a dolgokat inkább természetes anyagokkal érdemes megoldani.

régebben én is szedtem fogamzásgátlót, az eredménye a narancsbőr lett, pedig csak egy olyan 3 évig szedtem.

más megoldás is van, nem csak a műhormonok.

2013. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az az orvos elég gázos, aki azt mondja, hogy a tabinak nem lehet ilyen mellékhatása. Nem véletlen szerepelnek ezek is a betegtájékoztatóban.
2013. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!