Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után tapasztaltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tapasztaltatok libidócsökkenést?

Figyelt kérdés
Illetve tudtok-e olyan esetről amikor a lány fel sem fogta, hogy mi történik vele, betudta a szerelem kihülésének és csak szakítás után esetleg egy későbbi kapcsolatban jött rá, hogy mi is történt. Ha tudtok ilyenről, akkor az is érdekelne, hogy hogyan jött végül a felismerés, hogy a fogamzásgátló miatt voltak a problémái.
2010. aug. 4. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
írd be a keresőbe hogy libidó és kifog adni egy csomó mindent..pont a minap olvastam és egy csomó jó válasz kapott.ő is fog.gátló miatt.:)hajrá:)
2010. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrét esetek érdekelnek azért tettem fel a kérdést. De ha pont erre a kérdésre láttál választ kérlek küld el a linket. Köszi.
2010. aug. 4. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

minden kapcsolat kezdése utáni 2-3 hónapba csökken és ez csak egyre rosszabb lesz

ezt hívják úgy hogy már unom a másikat

2010. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott libidócsökkenést a tabletta, sőt pont az ellenkezőjét :) Bár szerintem ez lehet betudható annak is, hogy mielőtt szedtem, hiába védekeztünk óvszerrel, nagyon féltem mindig, hogy teherbe esek. A tablettában bízok, meg már lassan úgyis tervezem abbahagyni, hogy beindítsuk a babaprojektet :)
2010. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is elindult egy libidócsökkenés, szinte a tabletta első napjától, csak akkor még nem fordítottam különösebb figyelmet rá. Utána egyértelmű volt hogy a gyógyszer miatt, mintha nem is én lettem volna :S És ez nem azért volt mert a kapcsolat kihült volna, hiszen nagyon szerelmes voltam.Én abba is akartam hagyni miután már felfogtam, de az akkori barátom meggyőzött, hogy ez akkor is jobb mint a gumi, nem sokkal utána szakítottunk, (az ő érzelmei változtak felém) abbahagytam a tabit, és mintha kicseréltek volna. A most nem szedek gyógyszert és nagyon jó a szex már 1 éve.
2010. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát igen rajta van a mellékhatásokon h libido változások ez most v több érdeklődés v kevesebb a szex iránt
2010. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!