Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt lehet rendbeh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt lehet rendbehozni a női libidócsökkenést hormonpótlással? Mit tegyek addig?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek egészségügyi okok miatt nincs libidója már több mint fél éve, egy ideje orvoshoz jár kivizsgálásokra, de még semmi érdemi. Kezdek becsavarodni már, mit tegyek? Azt mondja szeret, de a szex nyűg neki és bár havonta 1-2 alkalommal hajlandó valahogy kielégíteni, de már nekem kellemetlen az egész. Ez nem szexuális élet. Kezdek belezizzenni már, egy darabig mondogattam, hogy több kéne, sokat beszéltünk is róla, hogy én megértem őt és ő is megért engem, változás semmi, de mostanra elment a kedvem már az egésztől, és egész nap tiszta ideg vagyok. Szeretem, mit csináljak? Nem akarom megcsalni, de ez nem megy így...
2009. jún. 18. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem először is koncentrálj arra, hogy a barátnőd dolgozik a probléma megoldásán, és ez jó. Nagyon bátor dolognak tartom, hogy belepiszkál a hormonháztartásába azért, hogy ismét jó legyen veled a szex, és kívánjon.

Sajnos nem nagyon tudok mást mondani, mint hogy légy türelemmel, és használd a jobb kezed, amilyen sűrűn csak tudod. Nem ugyan az, de segíthet egy kicsit a feszültség oldásában, amíg megoldódik a probléma.

2009. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Légy türelemmel, úgysem tehetsz semmit. Őszintén pedig ha sokáig így megy úgyis meg fogod csalni. Mert ez így nem megy a végtelenségig.
2009. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Hogyan reagál a barátnőd, ha gyengéden puszilgatod, nyalogatod, kedveskedsz neki? Ez szégyen/nem szégyen életem egy 3 hétig tartó szakaszában velem is megesett, és akkor a barátom váratlanul stílust váltott... türelmes lett velem, és továbbra sem ment el a kedve tőlem (vagy csak ügyesen leplezte, de ez már mindegy:)), és ezt az odaadó gyengédség formájában hozta tudtomra, aminek hatására a testem és az elmém is vadul lázongani kezdett a hűvösség ellen :D Esetemben egyébként, ha minden igaz, ezt a stressz váltotta ki, igazándiból nem tudom, vonható - e a két ok között párhuzam... ettől függetlenül, bízom benne, hogy tudtam valamicskét segíteni:)
2009. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát ez az, a gyengéd közeledéstől (simi, puszilgatás) beparázik, hogy megint szexelni akarok és elhúzódik...

Türelmes vagyok én és értékelem is, hogy próbál valamit tenni pláne, hogy nőgyógyászati bajokat is okoz nála a dolog. Használom néha a jobb kezem, persze :) de ez nem megoldás, már ez sem esik jól, para az egész szex ügy.

Pláne, hogy neki eszébe sem jut, én meg azt érzem gáznak, hogy már szinte csak erről beszélek, már oda kell figyeljek, hogy ne mindenről "az" jusson eszembe, mint a viccben :(

2009. jún. 18. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb, ha egy ideig nem próbálkoznál nála. Mondjuk bírj ki egy hetet, és mint már írták használd sűrűn a jobb kezed, és vezesd le az energiádat menj el futni, vagy bármilyen sportot választhatsz amit szeretsz aztán egy hét múlva próbálkozz be újra gyengéden, mondd el neki mennyire szereted és mit szeretsz benne, dicsérd meg néha hogy milyen jól áll rajta a ruha, vagy milyen finomat főzött stb. Az a legfontosabb, hogy érezze, hogy szereted. És amikor bepróbálkozol újra akkor is dicsérgesd, milyen szexi meg ilyesmik. De ha tudsz várhatsz többet is, az egy hét a minimum. Szerintem egy próbát megér! Remélem segítettem valamennyit.
2009. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!