Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fogamzásgátló ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogamzásgátló ami nem okoz libidócsökkenést?

Figyelt kérdés
Írjatok tapasztalatokat!!!
2011. ápr. 12. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:

én tri-regolt használok, és abszolút nem lett libidócsökkenésem tőle :D

19/L

de egyébként mindenkire másképp hat minden gyógyszer, az hogy nekem jó a tri-regol nem jelenti hogy neked is, mindenkinek ki kell tapasztalnia

2011. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenkire másképp hat.Én Yasminelle-t szedek, és az elmúlt 3 évben nem csökkent a libidóm.
2011. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kései Sirató ***** válasza:
Én a Meliane-t szedem és nagyon jónak találom. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. Sőt!
2011. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én sensonettet szedek 3 hete és azóta napi 3-4 a minimum ami eddig heti max 2 volt :D kis nimfó lettem tőle xDD

de mindenkire másképp hat, ha a doki felír egy gyógyszert és mégse jó, csökken tőle a libidód akkor visszamész és kapsz másikat :( ki kell kísérletezni melyik a legmegfelelőbb neked.

2011. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik okozHAT. Nincs olyan, aminek nem lehet ilyen mellékhatása. De nem feltétlenül jön elő ez a mellékhatás. Mindenkinek más gyógyszer válik be.
2011. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én Mercilont szedtem és nálam okozott libidócsökkenést... sőt ingerült voltam tőle, idegbeteg, úgyhogy nálam nem vált be..
2011. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Melianet szedtem, nálam egyáltalán nem okozott libidócsökkenést! :)
2011. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Dienille-t szedek, de nekem alapból elég nagy a szexuális étvágyam, szóval nem okozott libidócsökkenést egyáltalán. sőt, már tűkön ülök, hogy leteljen az első hónap :D
2011. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Symiciát szedek, én kívánósabb lettem :D
2011. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Lindynette 20-at szedtem, az elején még jobban kívántam a szexet, de az elmúlt pár hónap katasztrófa volt, most váltok majd Jangee-ra, remélem ez jobb lesz. Egyébként a Lindy-t 1,5 éve szedem és az első 1 évben nem volt semmi gondom, aztán szép lassan ez lett. De az biztos, hogy mindenkire másképp hat.
2011. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!