Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 napja szedem a novynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hunyadi edit kérdése:

3 napja szedem a novynette fogamzasgatlot es megalt a verzesem vajon a gyogyszer okozhassa hagyam abba vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 14:25
 1/3 anonim válasza:
én ezért nem hagynám abba, esetleg olvasd át még egyszer a tájékoztatóját, és ha ott nem találsz erre utaló információt, akkor esetleg keresd fel a nőgyógyászod, a gyógyszer sok mindent okozhat az első hónapban :)
2013. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolkoznal 1 percig, rajonnel, hogy a tablettatol van es tok normalis.
2013. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de azer fedeztek fel a forumokat hogy kerdeseket tegyel fel ha valamibe nem vagy biztos en tudom hogy az okozza de logikus hogy megijettem es nem tuttam hogy hagyam abba vagy nem.
2013. júl. 28. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!