Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan döntsem el hogy mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsem el hogy mit tegyek, úgy h senki ne sérüljön?

Figyelt kérdés
Most derült ki hogy terhes vagyok, és a barátom bevállalná a babát de én azt se tudom hogyan mondjam meg a szüleimnek. és a sulit sem akarom abbahagyni. Mit tegyek.Nme tudok magamhoz térni. Kérlek segítsetek.A teszt kimutatta a terhességet,de nem nagyon bíztam benne,ezért elmentem a dokihoz.Azt mondta,hogy a 10.hétben vagyok.Nem értem hogy történhetett,hiszen szedtem fog.gátlót.MIT TEGYEK? Ha abortuszra kerülne sor akkor az fáj a babának és lehetnek maradandó károsodások? 16L a fiú 18
2009. okt. 22. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Amennyiben nem akarod megtartani két választásod van: abortusz vagy örökbe adás. Az abortusz nem fáj, neked abszolút nem, a baba érzéseit pedig senki nem tudja. Manapság már nagyon biztonságos az abortusz, nem lesz maradandó kár 99%-ban. Kívánom a helyes döntést és sajnálom, hogy így alakult :(
2009. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Remélem jól tudok majd dönteni..
2009. okt. 22. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ez egy életre szóló, nagyon nehéz döntés. Sajnos, én is átestem egy abortuszon, igaz, már 20 éves voltam. A barátom nem akarta a babát és a szüleim sem támogattak. Ezt a döntésemet nagyon megbántam, kb. 5 évig nem tudtam kiheverni azt a lelki fájdalmat, hogy elvesztettem a gyerekem. A véleményem az, hogy az iskolát lehet folytatni gyerek mellett is, de ezt a gyereket már soha többé nem kaphatod vissza, ha most elveteted. A szüleid majd megbékélnek. Nekem már van egy 11 éves lányom, és azt biztosan tudom, hogy ha ilyen helyzetbe kerülne pár év múlva, mellette állnék, akárhogyan is dönt.
2009. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szedtél gyógyszert? és kihagytál egyet, vagy mi volt? :o

hány éves vagy?

2009. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szüleidnek a lánya vagy, melletted fognak állni. Persze, először mérgesek lesznek, én is az lennék, de később elfogadják és segítenek remélhetőleg. Ha a 10. hétben vagy, akkor még két heted van abortuszra menni, de ezt biztos tudod. Örökbe is adhatod, sok pár szeretne nagyon babát.

Viszont a sulit abba kell hagynod egy időre, majd később visszamehetsz. Nem lesz egyszerű, ha megtartod, de hallgass a szívedre.


(én is fogamzásgátlót szedek, hogy csúszott be mellette neked baba?)

2009. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos ilyenkor már 10. hét környékén igen, fáj a babának és neked is lehetnek később gondjaid. a sulit nem kell abbahagynod ha úgy döntessz hogy megtartod, folytathatod estin. de azt ugye tudod hogy csak a 12. hétig veszik el, utána már nem, így míg lezajlanak a formális dolgok meg maga az abortusz beletelik egy jó hétbe, így nem sok időd maradt. kívánom hogy jó döntést hozz. egyébként hogy sikerült? nem védekzetetek vagy mi történt?
2009. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok bocs csak nem olvastam el figyelmesen amit írtál, látom hogy gyógyszert szedtél.
2009. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és hogy vetted észre?elmaradt a vérzés?
2009. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!