Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

12.-én voltunk együtt és nem élveztem bele de leeht hogy a csiklójára került egy kicsi aztán letöröltem lefürdött és aztán még meg ujaztam utána és most 20.-án azt mondta megfog jönni neki szóval megynugodtam de nem jött meg neki rendesen hanem barna folyása van és egy nagyon kicsi vér

ő most 14 éves szerintetek mekkora esély van rá?


2013. júl. 23. 11:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

"hogyne atyai pofon... tartd meg a bigott,konzervativ idióta primitiv módszereid magadnak neked kéne pofon de nem izmos hanem halálos"

Lehet, hogy én konzervatív vagyok, mert szerintem aki ostobább egy tyúknál az még ne dugjon, de te meg apuka leszel nemsokára 16 évesen. :)

Na most akkor melyikünk is járt szarabbul? :)

2013. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
a továbbiakban nem követem a kérdést szóval irogass nyugodtan ;)
2013. júl. 23. 12:10
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg te itt ne osszad az észt, ugyanis felelőtlen kis tinik vagytok, akik nem tudnak ülni a pi**ájukon nyugodtan így nyáron. Az nem gond, hogy fingotok nincs róla, hogy hogyan lehet egy nő terhes, szexeltek orrba-szájba... Ne neked álljon feljebb, hanem fogd be a szádat, semmi jogod nincs arra, hogy te ossz ki másokat. Igenis segítettünk neked, de a lecseszés simán járt mellé. A szex felelősségteljes embereknek való és nem ilyen tudatlanoknak, mint ti. Ha már szexeltek, legyetek tisztában mindennel A-tól Z-ig és vállaljátok a felelősséget, ha terhes lesz a nőd.
2013. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Dehogynem követed, most is válaszoltál, gyökérke. :)
2013. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
59%

Régebben egyébként ha ilyen eset volt kis csávót kivették az iskolából aztán mehetett a bányába melózni.

Kissé elkorcsosult a világ, hogy ma már soha senki nem vállal semmiért felelősséget, sőt, mint láthatjuk még neki áll feljebb.

2013. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hát ha jött egy kicsi de vér szerintem az már jót jelent ha holnapra nem erősödik meg neki akkor csináljatok talán egy tesztet vagy keressetek fel egy nőgyógyászt ne féljetek :)
2013. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"ne féljetek :)"

Miért ne féljenek? Miért bátorítod őket még jobban?

B#sszanak csak továbbra is felelősség nélkül, majd hátha szerencséjük lesz? Neked is annyi eszed van pont, mint a kérdezőnek...

2013. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Először is én teljesen normálisan válaszoltam ne oktass ki ! Másodszor az orvost ne féljenek felkeresni ,mert szerintem ebből a helyzetből egy életre tanultak azzal hogy te itt cseszteted őket senkinek nem lesz jobb szerintem ...
2013. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem is akarom, hogy jobb legyen nekik, ez a lényeg.
2013. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!