Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy fogamzasgatlo ellenere terhes lesz valaki?

Figyelt kérdés

Hello

Baratnöm szed foamzasgatlos és mivel ugye annak elméletileg az a lényege, hogy nem lehet töle egy nö terhes, gumi nélkül is csinaltuk. De nem jön meg neki most mar egy par napja. Tulajdonkeppen ket kerdesem lenne. Az egyik, hogy lehetseges-e, hogy terhes lesz fogamzasgatlo ellenere; a masik pedig, hogy max. mennyit tolodhat a menstruacio?


2013. júl. 21. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0,5-1%
2013. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs 100 százalékos védekezési módszer. Így a fogamzásgátló mellett is teherbe lehet esni, de nagyon-nagyon kicsi a valószínűsége. Azért elég biztonságos.

De ha nem figyel arra, hogy mik azok a dolgok, amik csökkentik a hatását (pl. antibiotikum, kimaradt szem, hányás, hasmenés, nyugtató hatású tea) és ez idő alatt nem védekeztek más módon is, akkor nagyobb a valószínűsége.

És elő szokott fordulni fog. gátló mellett is pár napos késés, bár nem gyakori, illetve az is, ha valakinek nem megfelelő a gyógyszer, hogy még vérzés sem jelentkezik.

Viszont bármikor kimarad, érdemes tesztet csinálni!

És ha sűrűn késik vagy nem jön meg egyáltalán, de mégsem terhességről van szó, akkor pedig vissza kell menni a nőgyógyászatra és írnak másik gyógyszert.

2013. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem rólad van szó.
2013. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem meg férfi nemü vagyok.
2013. júl. 22. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!