Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

12.-én voltunk együtt és nem élveztem bele de leeht hogy a csiklójára került egy kicsi aztán letöröltem lefürdött és aztán még meg ujaztam utána és most 20.-án azt mondta megfog jönni neki szóval megynugodtam de nem jött meg neki rendesen hanem barna folyása van és egy nagyon kicsi vér

ő most 14 éves szerintetek mekkora esély van rá?


2013. júl. 23. 11:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

14 évesen szex???? ennyi idősen ne nagyon csorogjon a csiklójára a sperma:DDDDD


amúgy én vasárnap óta várom h megjöjjön...

2013. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
És te hány éves vagy?
2013. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
én 16
2013. júl. 23. 11:55
 4/29 A kérdező kommentje:
de a kérdésre válaszoljatok és ne etika órát tartsatok légyszives
2013. júl. 23. 11:56
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
mekkora egy bunkó vagy! arra akartam kilyukadni, h másnak is késhet! de ebben a korban meg főleg normális!
2013. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
sztem nem terhes, de vegyetek egy gyorstesztet, kb egy ezres darabja. annyit ne sajnáljatok. van a rossmanban is, de lehet kapni gyógyszertárban is.
2013. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem nem terhes.
2013. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálok mindkettőtöknek felelőtlenek! Csak úgy felvilágosítanálak, hogy az, hogy nem élveztél bele, attól még IGEN, LEHET TERHES! Van egy olyan dolog, amit úgy neveznek, hogy előnedv. Ez izgalom hatására távozik a hímvesszőből, amelyben vígan éldegélnek megtermékenyítésre képes spermiumok. Ezek általában akkor életképesek, ha az előző ejakulációból ott ragadtak a húgycsőben a spermiumok, az előnedv ezeket mossa ki a következő aktus során. A terhesség attól is függ, hogy a barátnődnek mikor volt peteérése, mikor volt termékeny. Ezt senki nem tudja, ugyanis senki nem lát a szervezetébe. A barna folyás, kevés menstruáció utalhat terhességre, de ez közel sem biztos. A kérdéses aktus utáni 14. napon tud terhességi tesztet elvégezni leghamarabb, előtte úgy sem mutat semmit! 14 évesen Barbie-zzon inkább. :)
2013. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
az értelmes válaszolóknak köszönöm! a többi meg találjon más elfoglaltságot..
2013. júl. 23. 11:58
 10/29 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok az előváladékról...és gumi volt rajtam mikor betettem neki
2013. júl. 23. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!