Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom félelemre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félelemre?

Figyelt kérdés
Jún. 16.án együtt voltam egy illetővel, 18.-án megjött a menzeszem, viszont most késik pár napja, lehet ebből baj?
2013. júl. 18. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pár nap nem nagy szám.. 1 hét után már gond...
2013. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz?
2013. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha nem védekeztetek akkor igen,jó lenne megtanulni hogy igaz hogy nem gyakori,de akár a menstruáció közben is teherebe lehet esni
2013. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Viszont ha utána 2napjára megjött nem lehet kizárni?
2013. júl. 18. 13:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esély van rá hogy teherbe estél, de egy tesztet érdemes venni.
2013. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2013. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én a helyedben vennék tesztet:

"“Menstruáció” a terhesség alatt többféle okból léphet fel:


a fogantatás viszonylag későn történik, ezért a “szokásos” időpontban leválik egy kis darabon a méhnyálkahártya

a szervezet “emlékszik” rá, mikor kéne megjönnie, ezért a menses időpontjában a megszokott tünetek lépnek fel és minimális vérzés is jelentkezik

hormonális okokból lép fel vérzés, ami nem “igazi” menstruáció, és nem is teljesen abban az időpontban jelentkezik, hanem az első harmad folyamán bármikor"

2013. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia!


Nagyon kevés az információ, és sem látnok, sem orvos nem vagyok, de azt tudom, hogy a petesejt megtermékenyülés után még hozzávetőlegesen egy hetet vándorol ott bent, és a beágyazódást 7-10 nap elteltével kezdi csak meg. Így ha kicsit utánaszámolunk, simán lehetsz terhes. 16-án voltatok együtt, és rá két napra jött meg.


Majd írj, hogy mi lett a vége... érdekel!

2013. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, hogy megjött utána 2 nappal, mivel a terhesség nem 2 nap, mire létrejön. A spermiumok 5 napig megélnek benned, és ha esetleg lesz egy spontán peteérésed közben, ami nem olyan ritka, akkor simán teherbe eshetsz.
2013. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet.
2013. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!