Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nincs okom a félelemre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nincs okom a félelemre?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok.Barátommal még csak a pettingig jutottunk el.Viszont mostmár 2-3napja késik a menstruációm.Fehérfolyásom viszont volt az elmúlt héten 2-3x.Nem volt se büdös se semmi, ugy normális volt.Ha már fehérfolyásom volt , akkor csak késik a menszeszem ugye?
2009. nov. 8. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg csak a pettingig jutottatok el, akkor és nem került spermium a nemiszervedre, akkor tuti nem lehetsz terhes. Előfordul, hogy késik egy pár napot..nekem volt hogy 2 hetet is késett, nőgyógyász felírt norcolutot és rendbe jött.

19/L

2009. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok

-1 akkor..(bocs véletlenül kétszer írtam):D

2009. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Attól nem leszel terhes ha rád néz vagy hozzád ér egy fiú.

Jobban kellett volna figyelned biológia órán.

2009. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na azért most ez sok mindent takar h petting. az az is lehet, h tiszta meztelenek vagytok, és pl. a nemi szerve közel kerül a tiedhez, vagy kielégited kézzel, és a hasadra élvez, és onnan valahogy a hüvelyedhez kerül sperma, na akkor lehetsz terhes.
2009. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem élvezett a hasamra, igaziból ha jól emlékszem be se lett fejezve, mert elkellett mennünk otthonról fontos dolog miatt.Volt, hogy feküdtem rajta kb 20mpig, de volt rajtam bugyi szal nem voltam meztelen.és ha jol emlékszem akkor ő sem nyúlt magához, meg énse magamhoz.mindketten a másikhoz nyúltunk , ezért nem is értem :(

mondjuk az utóbbi héten elég sokat sirtam otthon, mert anyámmal sokat veszekedtünk, lehet ezmiatt is késik nem?meg lehet, hogy felfáztam mert multhéten még tornacipőben is voltam suliba és nagyon fázott az egész lábfejem.és most fogyókúrázom , volt h 1nap 1vmit ettem csak azis közrejátszhat.

Nagyon rossz mert anyámmal ezt nem tudom megbeszélni, hiszen mindenért kiabál velem.. szerintetek nem vagyok terhes ugye?

most ezmiatt elég ideges vagyok, nem tudok másra gondolni egész nap..:( néha ugyérzem, hogy fáj a hasam de aztán elmúlik, lehet már a hasfájást is bebeszélem magamnak

2009. nov. 8. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes az elmondottak alapján. Ne idegeskedj annyit, lazíts, kerüld anyukáddal a balhét, és ilyen hideg időben többet eszedbe ne jusson tornacipőt húzni:D

1. válaszoló voltam...

2009. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!