Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kiveszem a Nuvaringet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiveszem a Nuvaringet a szex alatt, a párom belém élvezhet? Védelmet nyújt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha kiveszed szerintem nem :)
2013. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
A nuvaring, az fogamzásgátló hüvelygyűrű.. az a célja, hogy megakadályozza a fogamzást.. ha kiveszed, akkor nincs mi megakadályozza. ;) Ez a kérdés fáj, mivel nem lett végiggondolva..
2013. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Napi 3 órát kint lehet, és véd. De szerintem felesleges kivenni, mert nem lehet érezni.
2013. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma helyeztem fel, még nem szexeltünk így, de pl ujjazásnál egyértelműen érezni, az pedig zavaró lehet. De majd kitapasztaljuk.
2013. júl. 18. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ujjazásnál lehet érezni, de aktus alatt nem. :)
2013. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem a nőgyógyászom ajánlotta ezt a hüvelygyűrűt, mikor gyógyszert íratni mentem, és ő mondta, hogy ha szex közben zavarna, ki lehet venni, ahogy előttem is írták, 3 órát max. kint lehet.

nekem mondjuk nem volt szimpatikus, így inkább a tablettát választottam, az kevésbé macerás.

2013. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Helló, nekem az lenne a kérdésem tőletek, mert látom ebben a témában néhányan jártasak vagytok, hogy ha első hónapban védekeztünk óvszerrel is gyűrű mellett (mert ugye ha előtte nem használtam fogit, akkor elvileg kell!!!, tehát tutira mentünk és orvos mta- hozzáteszem 2 meg tök mást, és az útmutatóban is más van..:D), akkor ha megjött utána és nem vagyok terhes sem, és felhelyeztem ráad még egy nappal hamarabb is a következő gyűrűt, akkor ha a 3.nap belémélvezett a párom, abbol lehet -e baj...

Tudom, hogy csak ráparázok, de ugye nem érzem, hogy ott van és nem is látványos a "használata", mint a gyógyszernek, és egyszerűen tök nehéz elképzeni, hogy egy kis gyűrű hormonális változásokat okoz annyira, hogy ne legyek terhes:D

2013. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
légyszi nyugtassatok meg... ha persze majd látom, hogy nem lett beőle baj, akkor már nem fogok parázni, de ugye még 2011-ig évekig gyógyszert szedtem.Utána abbahagytam, mert kihullott a hajam fele. Remélem ettől nem fog annyi( és hozzáteszem, most is érzem, hogy hullik azért jobban..:()
2013. szept. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!