Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rosszul tájékoztattak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tájékoztattak az orvosok, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/L vagyok és az a helyzet, hogy lassan 2 hónapja kezdtem el egy új fogamzásgátlót szedni, a Deciórát. Kicsit erősebb, mint az előző, de most lassan 2 napja késik.

A nőgyógyászom azt mondta, hogy ne tartsak 7 nap szünetet, ugyanezt mondta a gyógyszerésznő is! És most meg késik. 8 nap múlva indulunk a barátommal 5 napos nyaralásra és NAGYON nem szeretném ha pont azokra a napokra jönne meg!!!

Mit tegyek? :(


2013. júl. 15. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:
tovább szedjem szünet nélkül??
2013. júl. 15. 21:31
 2/4 anonim ***** válasza:
keress olyan zöldségeket, gyümölcsöket, amik azt segítik elő, hogy hamarabb jöjjön meg, de ha már 2 napot késett, akkor már túl sokat nem kell rá várnod szerintem, és még abba a 8 napba belefog férni
2013. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még életemben nem hallottam erről a fogamzásgátlóról... Most rákerestem neten és szintén semmit sem találtam. Sajnos így nem tudok neked tanácsot adni, de én még nem hallottam olyan tablettáról, ahol ne kellene szünetet tartani. Olyanról már hallottam, hogy a 7 napban is van tabletta, csak az másféle, mint a többi 21. A másik verzió pedig a 7 nap tablettamentes időszak. Szerintem csak a nőgyógyászod tud segíteni ezzel kapcsolatban.
2013. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, igen. Betegtájékoztató? Ott biztosan le van írva, hogy kell-e szünet, vagy sem...
2013. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!