Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amióta szedem a Yadine-t (4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta szedem a Yadine-t (4 napja) olyan rosszul vagyok, hogy felkelni is alig bírok az ágyból. (Fejfájás, szédülés, hőemelkedés) Lehetséges, hogy a gyógyszertől van?

Figyelt kérdés
Még régebben szedtem ezt a gyógyszert kb 5 éve de akkor semmi bajom nem volt tőle.

2013. jún. 5. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól még lehet, úgyhogy ajánlott orvoshoz fordulni. Én speciel néhány éve lettem allergiás olyan gyógyszerre, amit korábban évekig szedtem, és akkor semmi bajom nem volt tőle.

32/L

2013. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előző válaszadónak igaza van: sajnos attól függetlenül, hogy néhány éve problémamentesen szedted, előfordulhat, hogy a szervezeted most másként reagál.Szóval a szédülés és a fejfájás még akár lehetne is a tablettától, a hőemelkedés és hogy ennyire rosszul vagy viszont valamilyen fertőzésre, vagy esetleg nagyon súlyos allergiás reakcióra utal. Azt javaslom, hogy mindenképpen hagyd abba a tabletta szedését és (hétfőn) hívd fel a nőgyógyászod/háziorvosod. Ha így teszel, az ugyan most felborítja a ciklusod, viszont így egyértelműen kiderül, hogy a gyógyszer elvonásától javulnak-e a panaszaid. - Egy gyógyszerész
2013. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!