Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20as ról térek át...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20as ról térek át Rezia-ra mire számítsak?

Figyelt kérdés
Mellékhatások pecsételés idejére lennék kiváncsi. Sok jót nem olvastam róla.

2013. júl. 14. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem, miért váltasz lindynette-ről?

én nemrég kezdtem el szedni, esetleg nálad volt valami olyan mellékhatása?

2013. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! én Reziát szedek 8 hónapja, semmi problémám nincsen vele. előtte nem szedtem semmit. ugye menstruáció első napján kell bevenni először, tehát a szedés alatti második menstruációm után volt pecsételő vérzésem még egy héten keresztül, de ez a papíron is rajta van, mint mellékhatás, azt írja, rendszeres szedéssel elmúlik - és tényleg nem volt ilyen problémám később. én teljesen meg vagyok vele elégedve, semmilyen mellékhatást nem tapasztalok.
2013. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az orvosom javaslata miatt váltok mert a Lindynette mellett kicsit megzavarodott a havim és h ne hízzak, elég erős típus vagyok.
2013. júl. 17. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el szedni Symicia után. Még nem fejeztem be az első levelet, de zavar,hogy valószínüleg más napokon fog megjönni a megvonásos vérzésem,mert 24 aktív tabi van benne, a Symiciában meg csak 21 volt:S Mellékhatást még nem tapasztaltam, csak az enyhébb hányingert,ami a Symiciával is megvolt. A fejfájásom is megmaradt, de a bőröm szebb lett, hízni se híztam. Nálad mi a helyzet?
2013. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mellékhatások nem jelentkeztek kivétel egy ha nem figyelek oda, elindulok reggeli nélkül vagy nem iszom akkor hányinger szédülés, gyengeség fog el. Ha pótolom mindezeket utána nincs baj. Amúgy még nem fejeztem be az első levelet. A havid napja elvileg nem változik mert a ciklus ugyan úgy 28 napos csak nincs szünet.
2013. aug. 4. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!