Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Masnak is volt ilyen? Lindynet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkosleányzó kérdése:

Masnak is volt ilyen? Lindynette 75/20

Figyelt kérdés
1hete kezdtem el szedni a Lindynette 75/20 fogamzasgatlot. Az elsö nap kezdtem el szedni,altalaban 5-6 napig tartott a mensim,most a 4.napra elmult,aztan egyböl barna folyas volt 3-4napig. Bepanikoltam,de utanaolvastam,es edesanyukam is megnyugtatott,hogy normalis. 2nappal ezelött hanyingert is eszleltem,remelem,ez is csak a gyogyszer mellekhatasa?! Az elmult napokba,majdnemhogy a gyogyszer szedese ota,a hangulatom is valtozo. Egyik pillanatban boldog vagyok,masikban duzzogok,harmadikban sirok. Ez is a gyogyszertöl van,vagy velem van a baj???! Valakinek volt mar ettöl a gyogyszertöl hangulatvaltozasa? Es ha mar itt vagyok,erdeklödnek.. mivel en egyaltalan nem tudok hizni,esetleg hasra,ezert megkerdeznem,hogy ki hizott mar ettöl a gyogyszertöl?? Nagyon nemszeretnek hizni.. Na meg a masik oriasi problemam. Sok helyen olvastam,hogy sok mindenkinek megnött a melle ettöl a gyogyszertöl. Ez igaz??? Mennyi ra az esely? Igyis gigentikus nagy mellem van,amit neha szegyenlek is,ezert nemszeretnek nagyobbat :D Elöre is köszönöm a segitsegeket,remelem aranyosak lesztek,es normalis valaszokat kapok! :)
2013. júl. 13. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pontosan 1 hete kezdtem el gyógyszert szedni, csak én nem a Lindynette-t. Nem vagyok gyógyszerész, így csak a másoktól hallottakat és a saját tapasztalataimat tudom leírni neked! :)

Nekem általában 6-7 napos a menstruációm, de nekem is a 4. napon befejeződött, azóta pedig pici barnázások vannak. Az orvosom azt mondta, hogy pecsételő vérzés előfordulhat még a 3. levélnél is, ez teljesen normális, nem kell tőle megijedni. Az enyhe hányinger és a hangulatingadozás is mind mellékhatás, ezek majd idővel enyhülnek, illetve elmúlnak. Mindössze annyi kell, hogy a gyógyszerhez hozzászokjon a szervezeted! :) Nem kell bepánikolni, nem veled van a baj, egyszerűen össze kell barátkoznia a szervezetednek a bogyóval. :) A hízás pedig egyénfüggő sajnos... Van, akire 10 kg is felszaladhat. Van, aki viszont semennyit sem hízik tőle. Reménykedjünk a legjobbakban. :) Emellett annyi szól, hogy 10-20 éve sokkal több hormon volt a fogamzásgátlókban, így a hízás jobban előfordult a nők körében. Manapság pedig már nagyon alacsony hormontartalmú gyógyszerek vannak forgalomban, így nem olyan nagy arányú a hízás tőlük. :) A mellnövekedésről szintén ugyanezt tudom mondani neked, ergo egyénfüggő. Reménykedj. :P Ha bármi van, írj nyugodtan privátot is akár, szívesen megosztom veled az én tapasztalataimat is! :)

2013. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huhh,most kicsit megkönnyebbültem :) Nagyon aranyos vagy,hogy ilyen gyorsan,es reszletesen valaszoltal! :) Akarmi van,irok! Megegyszer nagyon szepen köszönöm! :)
2013. júl. 13. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez mind a hormonok miatt van, ne aggódj.

Az első hónapokban ez normális!

2013. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen,mar megis nyugodtam! :))
2013. júl. 13. 16:31
 5/5 anonim válasza:
Én 5 éve szedem a Lindynette 20-at. Ha jól emlékszem, nekem a menszeszem normális volt, viszont pár hónapig nálam is előfordult a hányinger. A hangulatváltozás is normális, pl volt egy olyan időszakom, hogy amikor megjött, minden apróságon elsírtam magam. De ha a hormonháztartás beáll, utána már nincsenek gondok, semmi mellékhatása nincs és nagyon megbízható. Én nem híztam és a mellem se nőtt tőle, az arcbőröm is nagyon szépen letisztult egy idő után és a hangulatom is sokkal kiegyensúlyozottabb.
2013. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!