Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mennyire számít a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít a fogamzásgátló beszedésekor?

Figyelt kérdés

A betegtájékoztatóba a következő van írva: "A tablettákat minden nap körülbelül ugyanabban az időben vegye be kevés vízzel, ha szükséges."


Az lenne a kérdésem, hogy mennyire számít a folyadék mennyisége? Gond, ha sok vízzel venném be? Nem tehetek róla, egyszerűen öklendezem tőle, nem tudom lenyelni simán, vagy kevés folyadékkal...


2013. júl. 8. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan ihatsz mellé vizet. az hogy ugyanabba az időben vedd be, pedig arra utal hogy mikor kialakul a felszivódás, nagyjából 24 óra az az idő, mire lebontja a szervezet, tehát védtelen leszel, ezért kell mindig ugyanakkor pótolni az adagot a szervezetnek, ha később veszed be, átáll egy ujabb időpontra.
2013. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az idővel tisztában vagyok, engem a folyadék érdekelne. Mert ugye van olyan gyógyszer, amelyhez az van írva, hogy sok folyadékkal kell bevenni. És ezért nem tudom, hgy ez vajon mennyire számít.
2013. júl. 8. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít, a víztől elég gyorsan megszabadul a szervezeted, a szilárd tabletta meg marad egy darabig.
2013. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fogamzásgátlónál a steril gyulladás miatt nincs jelentősége a viznek. némely gyógyszernél számít, mert a felszívódást befolyásolja, de a fogamzásgátlónak teljesen lényegtelen
2013. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy számít de am is olyan pici és könnyen csúszik nem lesz sok vízre szükséged szerintem
2013. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sokszor víz nélkül nyelem le, lassan két éve szedem és nem lett belőle gond. :) A sok folyadéktól pláne nem lesz.
2013. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!