Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 napja elvesztettem, használt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja elvesztettem, használtunk gumit, ettől még lehetek terhes?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok a barátom 17. Tudom tól korai vol t elveszíteni,főleg hogy alig 1 hónapja járunk. De nem bántam meg, nagyon figyelmes volt,szinte nem is fájt.

használtunk gumit, ettől még lehetek terhes? abszolút nem sérült az óvszer csak idegesít a gondolat.ha terhes lennék az elején honnan tudnám?mik lennének a jelei? Néha fáj a hasam alsó része, vagy ez csak attól van mert bebeszélem magamnak a dolgot?


2007. szept. 23. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt jó döntés, hogy ennyi idősen, egy 1 hónapos kapcsolatban bevállaltad ezt. De terhes nem lehetsz, ha az óvszert rendesen, előírásszerűen használtátok és nyugodj meg, mert ha annyit idegeskedsz, még késhet is a mensid, amitől aztán mégjobban rágod majd a kefét.
2007. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Teljes mértékben olyan vagy mint én! Én még attól is félek, ha spermiumokat látok. De ettől függetlenül nem kell félned, mert a gumi nem szakadt el, tehát nincs baba. Amúgy igaza van az előttem szólónak, ne félj, mert késhet! Én is egyszer annyira megijedtem, pedig semmi okom nem volt rá, hogy 2 hetet késett. Csupán, mert stresszeltem magam. Amúgy a jelei:szédülés, émelygés, mellfeszülés(megnyugtatlak, ez lehet a mensid miatt is), későbbiekben gyakori vizelés, hányinger, alhasi fájdalom és így tovább. De ezek a leglényegsebbek.

Viszont valóban nem értek egyet, hogy megtörtént a dolog, de most már nem kell rajta bánkódni. A férfiakkal kapcsolatban meg egy tanácsom van:ne légy ennyire naiv! Lehet, hogy rájött, hogy megkapott ilyen könnyen s ezután majd egyre kevésbé leszel vonzó számára. Vagy majd mindig a szexuális együttlétet fogja követelni tőled. Ha te meg ennyire félsz,akkor akár az egész stresszé is kialakulhat.

2007. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
velem is pontosan ez történt, csak én a barátommal 19 hónapja vagyok együtt.nagyon szeretjük egymást és lefeküdtünk nem is olyan rég.nagyon fájt az egész pedig úgy éreztem h ellazultam.a hasam alsó része nagyon fájt és hányingerem is van azóta,de sztem nekem is attól h bebeszélem magamnak.védekeztünk is meg nem bennem ment el.én is attól félek h terhes vagyok.sztem neked sincs okod a félelemre, ahogy nekem sincs csak bebeszéljük magunknak!
2007. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Visszacsinálni úgysem lehet, de ha nem bántad meg, szerintem az már jó dolog. Én 16 voltam, de én sem bántam meg, a mai napig kiegyensúlyozott az életem.

VAlóban ne idegeskedj, mert nekem is volt, hogy 2 hetet késett. Ha késik a mensesed , csinálhatsz egy tesztet, az megnyugtat.

Bár fiatalok vagytok, de én még is azt javaslom, ha rendszeresen éltek nemi életet, szedjetek gyógyszert, mert az a legbiztosabb módszer.

Mindig legyen nálatok gumi, a fertőzéktől csak ez véd, a gumi mellé peidg nem árt az esemény utáni tabletta.

Ha gond van, ne féljetek orvoshoz menni, segítséget kérni

Jobb félni, mint megilyedni!!

Ne féljetek, az első után normálisak ezek a reakciók.

További szép életet kívánok:-)

2007. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem a korodtol függ h mikor veszted el sztem ez nem szényen föleg ha jol érezted magad örülj neki h az elsö alkalom jo volt és ne szényeld a h fiatalon tetted meg :)))) sok sikert a továbiakban
2007. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
sok csajnak ilyenkor késik a menstruácioja és ilyenkor sokszor megilyednek de ha védekeztetek akkor nem kell aggodnod
2007. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj h együtt voltatok,pedig azzal se vagy tisztában hogy mitöl lehet terhes egy nő.
2009. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megijedni pontos J...
2009. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ha terhes lennék az elején honnan tudnám?mik lennének a jelei? Néha fáj a hasam alsó része, vagy ez csak attól van mert bebeszélem magamnak a dolgot?"


[link]

A terhesség első tünete a kimaradó vérzés.


A hasfájás NEM terhességi tünet.

2009. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!