Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztonságos az óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztonságos az óvszer?

Figyelt kérdés
barátommal hétfőn le szeretnénk feküdni egymással. 17 éves vagyok, és szűz már 2x ujjazott, két ujjal de kicsit fájt állítólag mert még szűz vagyok. szóval ha csak óvszert használunk, akkor az biztosan meg védd attól hogy ne legyek terhes igaz ? és nem kell mellé fogamzásgátló gyógyszer ? mert ettől nagyon féltem mindig hogy terhes leszek, biztonsa szeretnék menni

2013. jún. 29. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
NEM 100% úgyhogy cumi
2013. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szépen lazán csinálja, nem pedig fénysebességgel pumpál a csávó, akkor kizárt, hogy szétszakadjon. Nem kell mellé fogamzásgátló.


Csak mondd meg neki, hogy lazán, de durvuljon be. Nekem csak akkor szakadt el, amikor erős, rohadt gyors tempóban adtam neki.


Ha lazán csinálom, nem fog kiszakadni.

2013. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne*
2013. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!