Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi okozhatja ezt? Gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja ezt? Gyógyszert szedek.

Figyelt kérdés

Évek óta gyógyszert szedek és nem fordult még ilyen elő. Most tartok a 7 napos gyógyszerszünet 4. napján... Tegnap megjött a megvonásos vérzésem, de ma mintha nem lenne semmi... Tegnap is épp, hogy csak pár csepp volt. Vajon mitől lehet? Nem hiszem, hogy a terhesség szóba jöhet, persze bármi előfordulhat..

Görcsölni sem úgy görcsöltem, mint előtte. Egy héttel ezelőtt meg voltam fázva, de nem volt vészes. Befolyásolhatja ez, vagy valami egész más bajra gondoljak?

Aki tud, kérem segítsen.


2013. jún. 23. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a megfázásra pl antibiotikumot szedél az kiüti a fogamzásgátlót de az se jó ha nem minden nap ugyan akkor szeded vagy egy nap kimarad. ha eddig mindig minden rendben volt és időre megjött és most valami nem stimmel nem úgy vérzel hanem csak pár csepp azaz pecsételővérzésed van akkor lehetsz terhes és ez a vérzés lehet a beágyazódás miatt persze az is lehet h nem hanem valami más van itt. szerintem mindenképp vegyél majd egy tesztet ha lejárt a 7 napod és ha az negítív egy háét múlva mindenképp ismételd meg h biztosra menj
2013. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szedtem antibiotikumot. Viszont a terhességet azért zártam így ki magamban, mert ugyan gyógyszert szedek, de nem élvezett belém a párom...

Vizsgaidőszakom van, idegesebb vagyok a kelleténél...esetleg ez közrejátszhat?

Köszönöm a választ!

2013. jún. 23. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
értem. persze az igegesség a stressz befolyásolja a havit teljesen ki is maradhat ha olyan idegállapotban vagy.
2013. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de azt se felejsd el h nem csak a végén de közben is távozik belőle ami elég egy terhességhez. semmi sem kizárt. persze én nem tudhatom ezek csak találgatások. az a legjobb ha biztosra mész mert hiába szedsz tablettát az sem véd 100%-osan sajna....így nem tudhatod valójában h ez az idegesség vagy egy terhesség ezért ajánlott a teszt
2013. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!