Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerhasználattal kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerhasználattal kapcsolatban kérdeznék? Hogy szokták ezt?

Figyelt kérdés
Most találkozgatok egy fiúval egy hónapja és már lassan úgy alakul, hogy szeretkezésre is kerülhet sor. Már voltam egyszer fiúval, de ugye más volt, mert első alkalom volt és amúgy is csalódtam benne :(. A kérdésem az lenne, hogy ha a pasi hamarabb elmegy óvszert használva, mint én és folytatni szeretnénk, akkor mi a teendő? Új óvszer húzásánál kerülhet egy kicsi ondócska az óvszer külsejére nem? Vagy ilyenkor folytatni fogja az "elélvezett gumival"? ha lelankad leeshet...vagy ezt hogy szokták Alapvető fogalmi zavarjaim vannak. Nem szeretnék teherbe esni. 17L a pasi "szűz"

2013. jún. 22. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:

ha beleélveznek ki kell dobni mert kiszakadhat levegő megy bele és súrlódik

szerintem az újab menetnél mossa meg a kezét és ha nagyon fétlek akk a tökét is aztán újra húzzon egyet

2013. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elélvezett, mindenképp új óvszer kell, megtörölheti zsepivel, de úgysem érintkezik a külső oldalával az ondó. Ha elélvezett akkor lehúzza, a másikat felrakjátok, és mehet tovább.
2013. jún. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Spermicides óvszer kell, pl. a Durexnek van ilyen Extra safe vagy mi, akkor nincs gond, elméletileg óvszerrel tovább kellene bírja.
2013. jún. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Sünii olyan jó csaj lenne, ha kitenné a vesszőket a megfelelő helyeken.
2013. jún. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, valószínűleg túlizgulom a dolgot :)
2013. jún. 22. 01:27
 6/6 anonim ***** válasza:

vesszők vesszők

nyugi kézzel írott dolgokba több a vessző

2013. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!