Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
A barátom mostanában nem hajlandó óvszert venni, mindig gumi nélkül csináljuk, de soha nem élvezett belém, de az előváladéktól elvileg nem lehetek terhes. Akkor nincs gond ?
2013. jún. 19. 10:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Nem akarlak elkeseríteni, de léteznek ilyenféle vérfarkasok, akik így szaporodnak, szándékosan gumi nélkül.


A helyedben sietnék a nőgyógyászhoz, kitudja miféle szörnyszülött fattyú növekszik a méhedben jelenleg

2013. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Ez olyan mint az orosz rulett.
2013. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
88%
El kell, hogy keserítselek. Az előváladéktól is lehetsz terhes. Mindenképp menj el nődokihoz. Ha gumi nélkül akarjátok csinálni, legalább gyógyszert szedj.
2013. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bunkó kommentálók tartsátok meg a véleményetek .. nem a ti véleményeteket kérdeztem. Unatkozol? ne a gép előtt ülj feleslegesen te ostoba. KÖSSZ.
2013. jún. 19. 10:23
 5/19 anonim ***** válasza:
Hat evel en is igy voltam . Ne felj baba en mindig idobe kiveszem ... Es tenleg kivettem mindig idobe visszont a baratnom terhes lett...szoval a valasz a kerdesre hogy nem igazan biztonsagos. Tudod van olyan , hogy elovaladek az is tartalmazhat sot tartalmaz spermiumokat es azt a ferfi nem erzi , hogy mikor jon .
2013. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
hát bocs, lebunkózod a kommentelőt, aki válaszolt a kérdésedre.. ha te ilyen hülye vagy, hogy ennyit nem tudsz, akkor a szexre éretlen vagy.. más különben, ha nem akarsz bunkó választ kapni, nem kell feltenni egy ilyen kérdést.. ennyi
2013. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,nehogy már te legyél felháborodva. Te vagy annyira h*lye hogy elhiszed a pasinak ,hogy a előváladéktól nem lehetsz terhes.
2013. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
amúgy, ha meg terhes leszel, tartsd el a gyereked, és ne a segélyt várjad.. mert te nem tudtad, hogy ettől is terhes lehetsz.. majd egyszer a gyerekednek is ezt fogod mondani: nem tudtam, hogy attól terhes lehetek, azt mégis az lettem
2013. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
köszönöm 7es.. végre valaki, aki részben egyetért velem..
2013. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
5. ik vagyok . Azota mar megvan a kisbaba s oszinten tiszta szivembol mondom a legjobb " hiba " ami tortenhetett velem , velunk. :)
2013. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!