Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol lehet diszkréten óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet diszkréten óvszert vásárolni? Mármint hol nem néznek csúnyán/röhögve az eladók? Kicsit hülye kérdés. De komoly!

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 17:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
leszarják mit veszel, én is kicsit izgultam ezen mikor elsőnek vettem, bementem, de tök természetes volt a boltosnak.
2009. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ha megmosolyog mosolyogj vissza :D

ha kiröhög vagy valami akkor meg mondd azt hogy : mivan te nem szoktál dugni? :D neki cikibb szerintem

egyébként meg az ciki ha valaki cikinek érzi :D van egy ilyen kabaré is, az az úr játszik benne aki a szeress mostban is szerepelt :D sajnos a nevét nem tudom, az a lényeg, gyógyszertárban vásárol gumit :D na ebben minden hiba benne van amit elkövethetsz. egyébként lehet vicces vagy humoros de ciki elméletileg nem.. :)

2009. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már vettem prászor óvszert egyedül, illetve a barátommal is. De még soha nem mosolyogtak meg minket. Volt olyan, hogy éjfélkor mentünk Tescoba, mert elfogyott az összes otthon, de akkor sem nézett ránk csúnyán az eladó. Volt olyan, hogy már zárt a kis sarki bolt vasárnap délelőtt, és mi még éppen bekérezkedtünk, hogy had vásároljunk. Kérdezte a nénike, hogy sürgős? Mi mosolyogtunk, hogy igen. Aztán mentünk a kasszához fizetni (csak az óvszert vettük), és a néni mondta, hogy ez tényleg sürgős eset. De ennyi. Szerintem nem ciki. Anyukám is pénztáros, és ő azt mondja, hogy örül, amikor egy fiatal pár, vagy akár egyedül is valaki óvszert vesz, mert akkor legalább van benne annyi felelősség, hogy gondoskodik a fogamzásgátlásról, illetve elkerüli a nemi úton terjedő betegségeket. De még soha nem nézett senkire azért furcsán, mert óvszert vett. Szóval nyugi. Ha mégis cikinek érzed. Akkor napközben (amikor nagyobb a tumultus), akkor vásárolj egy nagyobb szupermarketben, és ne csak óvszert vegyél. De ha éjjel mész be csak óvszerért, hidd el az sem ciki. Ciki ülni a nőgyógyászati folyosón, és abortuszra várni, vagy belenézni az orvos szemébe, amikor közli, hogy trippered van.
2009. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ:) Most már nyugodtabb szívvel állok be a sorba az óvszerrel:D
2009. okt. 10. 20:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 12 éves koromban gyüjtöttem ez óvszereket. Nem röhögnek sehol az eladók :D.
2010. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!