Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor terhes vagyok? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor terhes vagyok? Nem 14éves lány, komoly kérdés!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is leszögezném h szűz vagyok. évekig anorexiás voltam, de meggyógyultam és végre megjött. az első menstruáció után 2héttel a barátom csókolózás közben elélvezett(ruhában), de úgy h a sperma a bugyimat is átáztatta, ez történt 2 hónapja, azóta nem jött meg. bekerülhetett a sperma a hüvelyembe ruhán keresztül? komoly válaszokat kérek, nagyon aggódom. itt az egyetemi felvételi, nagyon baj lenne ha becsúszna egy gyerek. köszönöm a segítséget 18L
2010. okt. 24. 21:13
 1/10 anonim válasza:
szinte kizárt hogy terhes vagy. 99,99999% hogy nem. előfordul h késik a menzesz főleg h most stresszes időszakot élsz meg. de ha ennyire félsz csinálj egy terhességi tesztet és megnyugszol. 1000 ft nem nagy cucc.
2010. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem lehetsz terhes
2010. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

most volt az első menstruációd az anorexia miatt. ráadásul ez egy stresszes időszak az érettségi és a továbbtanulás miatt. én nem csodálom, hogy késik neked. amúgy arra, hogy terhes vagy nincs túl sok esély. talán 1% vagy annyi sem.

amúgy lenne egy kérdésem, de elég személyes jellegű. attól, hogy anorexiás voltál és csak most jött meg neked, nem lettél meddő? hisz az anorexiások nagyon soványak. szinte kórosan. kifejlődött annyira a méhed, hogy kihordjon egy babát komplikáció nélkül? ha nem akarsz nem kell válaszolnod, csak érdekel.

2010. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, ne aggódj:) De ha nem tudod magad megnyugtatni, vegyél egy tesztet.
2010. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de, előfordulhat sajnos, hogy meddő lettem. ezért is örült annyira az egész család, hogy végre megjött, mert ez talán egy esély arra, hogy később lesz gyerekem. az baj, hogy teljesen stresszes időszakban vagyok most is, akkor kezdődött x éve az egész anorexiám. megint kezdek nem enni eleget, de nem fogytam semmit a mérleg szerint se. még mellről se. ezért is félek, hogy lehet terhes vagyok. meg volt olyan, h órákig iszonyatos hányingerem volt, alig bírtam menni, és nagyon fáradt, levert vagyok. tesztet a patikán kívül hol lehet venni? reggel még akarok egyet suli előtt, essek túl rajta minél hamarabb
2010. okt. 24. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
b+ a dm-ben , teszkóban vagy hasonló helyen veszel egy 400 Ft-os tesztet, és megnyugszol, mert gyakorlatilag 0 az esélyed a terhességre
2010. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani, de szerintem nem a terhesség miatt voltál rosszul. és nem hiszem, hogy az vagy. ez az egész pszihés. mindjárt itt a félév, plusz késik a mensid, ami az első alkalomra senkinek nem áll be napra pontosan. nekem volt, hogy kihagyott egy hónapot az elején, de volt, hogy 2 hétre rá megjött megint. egy kineziológus (stressz oldó) vagy egy pszihológus sokat segíthet neked. és hidd el nem gúnyolásból írom. segítséget kérni nem szégyen. és addig kérj míg teheted. ne legyen rosszabb a helyzeted.
2010. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi, így nem lehetsz terhes. Nagyon örülök, hogy sikerült meggyógyulnod az anorexiából, egyél rendesen, semmi baj sem lesz :)

Aki meggyógyul egy ilyen betegségből, az nem buta, tehát te egy okos lány vagy, biztosan sikerül a felvételi az egyetemre :) Sok sikert kívánok hozzá!

2010. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

99,99%,hogy nem vagy az!:)

17/L

2010. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem vagy az.
2020. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!