Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az igaz hogy 16 év alatt nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy 16 év alatt nem szabad gumit használni?

Figyelt kérdés

Barátom azt mondta hogy nem szabad. Mondtam hogy azért próbáljuk ki, és nem maradt fent rendesen, mert neki még csak 9centis.


Csináljuk megszakításos módszerrel?



2013. jún. 13. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Aha, mert 16 év alatt nem vég a puncikoboldtól és leharapja tőből gumival vagy anélkül.
2013. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

"neki még csak 9centis."


Hát ha ő is 16-17 körül van akkor nem is fog nőni már!


HÁÁHÁÁHÁÁ HÁÁÁHÁÁ HÁÁ :D


Ezt megszívta a csávó :D


Amúgy nem nem szabad - hanem kötelező kivéve ha nem szedsz gyóccert gyerek ellen. Vagy ha szereted az abortuszt akkor is mehet a "nagyon megbízható" megszakításos.


De azért az a 9 centi :D


HAHAHHAHA

2013. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Naagyon remélem hogy ez csak vmi kamu kérdés, mert ha nem akkor nagyon butus lány vagy....


Vagy gumi vagy gyógyszer , más módszer a te korodban nem elfogadható.PONT

2013. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ennyire értelmes és okos embereket a világ nem hordott még a hátán.

Kérdező te nem vagy normális és hülye is vagy, ezt megmondom neked egyenes, már bocsi. 16 évesen érdekes, hogy ezt nem tudod, hisz már általánosban is tanítottak biológia órát. Azt sem értem igazából, hogy a könyvek vagy az internet ilyenkor hol a f***ba van.

Minek szexeltek ha azt se tudjátok, mi is ez, hogy is működik stb.. stb... Nem tudom kikerülni, hogy ne nyilvánítsam ki a véleményemet, de ez már akkora durva kérdés és hozzá magyarázat, hogy az valaki hihetetlen.


Ha megszakításos módszert szeretnétek akkor jó felé haladtok arra, hogy PAPÁS-MAMÁST játszatok csak éppenséggel a való életben. Nem viccelek, nem muszáj elhinni, a te érdekedben írom. Rohadtul nem megbízható, ez a módszer nem az ilyen tudatlan tökkel ütött embereknek való mint amilyenek ti vagytok, hanem azoknak a PÁROKNAK akiknek NEM baj, ha becsúszik a baba (Mert mondjuk ők már felnőttek, tudják biztosítani a megfelelő anyagi háttért és van munkájuk, adott esetben házuk is)


A barátodról már ne is beszéljünk, az egy idióta, nem normális kis hülye gyerek, aki elakarja VELED HITETNI, hogy nem lehet 16 év alatt gumit használni, mert anélkül akarja. Ennyire egyszerű.

Nem tudom, hogy honnan vette ezt a hülyeséget, de ez nem így van. Nyugodtan lehet használni 16 év alatt, de még egy 12 éves is használhatja (bár adja az ég, h ne kerüljenek ilyen helyzetbe).


Szóval ha szeretnéd kipróbálni, hogy milyen a babázgatás igaziból is akkor hajrá, ne használjatok gumit.

Hátha a végén még elkapsz valami nemibetegséget is.

2013. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ha nem marad fent rendesen a gumi, akkor tényleg mit lehetne tenni?
2013. jún. 13. 14:08
 6/12 anonim ***** válasza:

16 év alatt szexelni nem kéne, de ez a személyes véleményem. Én úgy gondolom, te vagy nagyon naiv vagy nagyon tájékozatlan vagy, de még inkább mind a kettő. Nem tudom, a barátod mégis mivel indokolta meg azt, hogy nem szabad gumit használni? Vagy egyszerűen csak indok nélkül elhitted neki? Az előttem szóló bár nagyon durván fogalmazott, de a lényegi kérdésben igaza van.

Igenis kell az a gumi. Ha a barátodnak még csak 9 centis és nincs rá elég kicsi gumi (nem vagyok tisztában vele, hogy van-e ilyen kis méretre, de ezt például gyógyszertárban meg lehet érdeklődni), akkor neki is nőnie kellene még, nem szexelni. Ha pedig végleg ekkora marad (és ezt a méretet tényleg teljes erekcióban produkálta?) akkor legyen szíves utánanézni, hol talál a méretének megfelelő gumit, és nem kihasználni téged. Mert valóban csak annyi, hogy gumi nélkül akarja csinálni.

Ami pedig a fogamzásgátló gyógyszert illeti, nem tudom pontosan mennyi idős vagy 16 alatt, de mivel legjobb esetben is még szinte gyerek, ezért a hormonális fogamzásgátlás NEM való neked. Egyedüli kivétel, ha már beállt rendszeres menstruációd van, amikor talán szóba jöhetne. Ellenkező esetben úgy tönkre teszed a szervezetedet vele, hogy lehet sose fog normálisan működni később magától.

A megszakításos módszer abszolút nem biztonságos, sem teherbe esés, sem nemi betegségek ellen! Kérlek, szedd össze az eszed, olvass utána ezeknek a dolgoknak (pl. a kamaszpanasz oldalon van a korosztályodnak megfelelő felvilágosító anyag), mert különben nagyon meg fogod járni!

2013. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen, hogy nem tudja rendesen feltenni.

Egyébként, több fajta méretben lehet kapni, talán úgy kellene vásárolni, hogy megnézitek...

2013. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nagy rá, vegyen kisebbet. Pl mysize gumiból van extrém is péniszre való is.
2013. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem minek jön mindenki ezzel a hülye biológiaórával.. az iskolába az emberi szervezet működését tanítják meg, és nem térnek ki az ilyesmi dolgokra. És képzeljétek, én is figyeltem biológia órán, és nagyon sok mindent nem tudtam egy jó darabig, mert nem magyarázták el. Itt azért kérdez az ember, mert tapasztalatlan, és nem tudja mit hogy kell, szóval nem lecseszni kéne hanem segíteni, nem kell azt hinni hogy a biológián olyan hűű de sok mindent elmondanak..
2013. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

akkor neked elég rossz tanárod volt.

nekünk elmondtak mindent. ez még hagyják, ugyanis voltak külön felvilágosító órák nem is egyszer. ezt nem csak a mi sulinkban csinálták, hanem országszerte jó pár helyen. ennyi az egész.

2013. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!