Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Orrcseppet szabad használni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orrcseppet szabad használni fogamzásgátló tabletta mellett?

Figyelt kérdés
És napi egy darab Algoflex tablettát 3napig?
2009. máj. 3. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem igen

de a fog.gátló papíron rajta van, hogy mikkel nem szabad szedni, hasonlítsd össze az Algoflex összetevőit a tiltólistán szereplőkkel, és ha nincs egy sem közte, akkor lehet.

orrcseppet meg pláne. az még annyira sem befolyásol semmit

2009. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy csak egy-kettő hatóanyag van felsorolva:

Néhány gyógyszer csökkentheti a Yadine hatását és áttöréses vérzést okozhat.

Ide tartoznak az epilepszia kezelésére (például a barbiturátok, karbamazepin, fenitoin, primidon, oxkarbazepin, topiramat, és felbamat) és a tuberculosis kezelésére (például a rifampicin) használt szerek, valamint a fertőzések (gyulladások) kezelésére használt néhány antibiotikum (például a grizeofulvin, ampicillin és tetraciklin) és a HIV vírus fertőzés kezelésére használt gyógyszerek (például a ritonavir, nevirapin).

A Yadine befolyásolhatja más gyógyszerek hatását, pl. ciklosporin tartalmú gyógyszerekét vagy az epilepszia-ellenes gyógyszerekét, mint a lamotrigin.

Tehát ilyen 'például' szinten

2009. máj. 3. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:

ezek elég komoly gyógyszerek.

ha nincs ott, hogy ibuprofen, vagy ami a másik gyógyszerekben a fájdalom csillapító, akkor természetesen szabad.

Hiszen gondolj bele, nehogy már a f.gátló miatt ne vehess be pl. lázcsillapítót...

ezeket nyugottan szedheted.


én is vettem be amikor kellett, és nem befolyásolt semmit.

2009. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dehogy befolyásolja.én 6éve szedek gyógyszert,elég fogfájós vagyok.és megfázva is voltam.szoval algopirin,kataflam,algoflex forte,orcsepp,neocitran tb.mindent be lehet venni.amiket irtál gyógyszereket nem is adnák ki recept nélkül,azok durva gyógyszerek.
2009. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!