Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hányan használtatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan használtatok már sürgősségi tablettát? Hatásos volt?

Figyelt kérdés
Csak mert be kellene szereznem egyet, igaz óvszert fogunk használni, de ha esetleg elszakad akkor ott lesz a tabletta!
2009. okt. 10. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Jóétvágyat!
2009. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Ügyeljetek rá, hogy ne szakadjon ki! Ha meg ennyire féltek, akkor használjatok mellé pharmatex-et, vagy vmilyen spermicidet (olyan gumit is lehet kapni), vagy ha gáz van elmész az orvoshoz és íratsz. A receptet se tartogathatod évekig, és ha kiváltod és nem lesz rá szükség akkor meg feleslegesen kidobtál 5-7 ezer ft-ot...de végülis te tudod...de ha ilyen indokkal mész az orvoshoz, szerintem még ki is röhög. És ne érts félre, nem bántásból írom ezeket, csak szerintem nagyon felesleges ennyire parázni. Nem beszélve a sok mellékhatásról meg következményről amit okozHAT (és ezt se kell megtámadni, hogy xy-nál semmit nem okozott...sose lehet tudni)!
2009. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sürgősségi tabletta nagyon erős hormont tartalmaz, és gyakorlatilag nagyon intenzív azonnali vérzéshez vezet. Ha megtörténik a baj, akkor is van 72 órád ha jól tudom, hogy bevegyél egyet. Én több mint 4 éve vagyok együtt a párommal és még egyszer sem szakadt el az óvszer, szóval ezért felesleges tartani otthon egy tablettát.
2009. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne szerezd be mert akkor ott szexelés lesz a javából gumi nélkül, és azt sokan nem tudják erről a gyógyszerről hogy azért találták ki mert a semminél jobb ha már megtörtént a baj, de rengetegen estek teherbe hiába vették be, éppen ezért nem alkalmazható védekezési módszerként plusz hónapokra felboríthatja a ciklusod és a hormonháztartásod, ha valami rejtett betegséged van akkor igen komoly bajod lehet tőle. arról nem is beszélve hogy 5-6 rongy ami szerintem elég sok ahhoz hogy csak úgy a biztonság kedvéért megvedd, inkább vegyél belőle 3 havi fogamzásgátlót, az biztosan megvéd a terhességtől, kevésbé cseszed vele szét a szervezeted mint egy darab sürgősségivel és látástól vakulásig szexelhetsz amikor jólesik.
2009. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónapja kellett bevennem, elvileg 98%-osan hatásos, nos én beleestem a maradék 2%-ba. :S
2009. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!