Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek nem gond hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gond hogy bevettem a sűrgősségi tabit?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefeküdtem a barátommal,de elszakadt a gumi,de még nem ment el..időben észrevettük,de azért elmentem feliratni sűrgősségi tabit.Szerintetek nem gond hogy bevettem?ugy voltam inkább ez mint abortusz meg idegeskedés..előre is köszi a válaszokat
2011. szept. 27. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Jó, hogy elővigyázatos vagy.
2011. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, már úgyis bevetted! Bár én nem vettem volna be, ha nem ment el bennem... De mindenki saját maga dönt.
2011. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem gond,nem lesz tőle bajod.Én is ugyanebben a helyzetben voltam kb 2 éve és ugyanezt tettem!Jobb megelőzni a bajt,mégha kicsi is az esélye!
2011. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj de ha nem ment el benned akkor nagyon kevés esélye van hogy teherbe esel de persze van esélye, de ezekre vigyázzatok mert a végén a barátoddal fogsz reggelente borotválkozni : D
2011. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Százszor inkább fölöslegesen egy esemény utáni, mint egy abortusz, vagy egy nemkívánatos baba.
2011. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) kicsit megnyugodtam..csak hallom hogy előváladéktól éslehet valaki terhes..ezért vettem inkább be.
2011. szept. 27. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Százszor inkább fölöslegesen.. Aztán majd emiatt nem lehet gyereked, és nem az abrotusz miatt.


Nem baj, hogy bevetted, de azért ne csinálj belőle rendszert. Ha elszakad a gumi, de nem ment el benned, és mindezt még csak nem is peteéréskor, akkor nagyon nem valószínű, hogy teherbe esel. Tény, hogy az előváladéktól is lehet, de teherbe esni nem olyan könnyű. Úgyhogy legközelebb jobban vigyázzatok a gumival, a tablettát meg gondold meg mikor veszed be. Nagyon nem egészséges. És persze tényleg ez, mint az abortusz, de nem százszor fölöslegesen.

2011. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most vettem be először,remélem utoljára.Csak októbertől szedek fogamzásgátlót mert hó közepén irattam fel és hó elején van a havim.Mostantól inkább azt szedem,meg addig gumi persze,köszönöm a válaszokat:)
2011. szept. 28. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!