Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes így?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót de tegnap este elszakadt a gumi. Ma az ügyeleten csak annyit mondtam hogy nem védekeztünk és be is vettem az eseményutánit biztos ami biztos. Lehetek esetleg így is terhes még?
2013. jún. 9. 20:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A szüleid nem vallásosak, hanem hülyék, ha azt sem fogadják el, hogy van egy barátod.


Többiek! Ne a lányt hibáztassátok, habár hülyeséget tett, de gondolhatják milyen nyílt otthon a beszélgetés a témáról. Anyukád vajon kefélt már életében egyszer is egy jót?


Menj el orvoshoz, és mesélj el neki mindent.

2013. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért hibáztatjuk a lányt, mert a fogamzásgátló tájékoztatójába tudtommal be van írva, hogy tilos az eseményutáni.
2013. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Nem kellene azért baromságokat mondani.

Tény, hogy teljesen felesleges fogamzásgátló mellett esemény utánit bevenni, de azért ilyen baromságokat mondani, hogy meddő lesz tőle.

Jézusom....


Mellékesen egyetlen tablettának a papírjában sincs benne, hogy nem lehet mellette esemény utáni használni.

Sőt mi több, az esemény utáni papírjában ez áll:


" Amennyiben Ön valamilyen folyamatosan alkalmazható fogamzásgátló módszert (pl. szájon át szedhető fogamzásgátló tablettát) alkalmaz, ezt a megszokott időben tovább folytathatja."


Tény, hogy nem éppen egészséges fogamzásgátló mellett beszedegetni, de azért nem kell hülyeségekkel ijesztgetni.

2013. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért mondtam, hogy "tudtommal", mert én nem szedek fogamzásgátlót, olyantól hallottam, aki igen. Lehet nem így van beleírva, hanem például tilos más hormontartalmú készítményt szedni az orvossal való egyeztetés nélkül.

Azt meg, hogy meddő lesz tőle, nem is én írtam...

2013. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Nézzétek csak a válaszokat, érdekes...

2013. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Snooch ***** válasza:

Az ügyeleten az orvos is szólhatott volna neked mondjuk, hogy ha szedsz gyógyszert akkor nem írhatja fel az esemény utánit...

Reméljük nem lesz nagyobb bajod belőle.

2013. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
őld meg magad, az a legbiztosabb.
2013. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!