Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha már magamon is észrevettem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már magamon is észrevettem, hogy érzékeny vagyok a szagokra, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Még Májusban 1x óvszer nélkül szexeltünk a barátommal, de nem élvezett belém. (Jó, oké, előnedv, meg stb., tisztában vagyok vele.) Mostanában egy csomóan rámszólnak, hogy nagyon érzékeny vagyok a szagokra, sőt, én is észrevettem, hogy állandóan azt kérdezem: "Mi ez a szag?, Mi ez az oltári bűz?", stb. Vajon terhes vagyok?
2013. jún. 7. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:

A terheseknek elvileg romlik a szaglásuk, így az ízérzékelésük is, ezért tudnak olyan fura kaja-kombinációkat megenni, meg kívánni. Ez azért jó, mert lecsökkenti az ellenállását az anyának, és többmindent tud megenni, ami növeli az esélyt, hogy minden szükséges tápanyag bekerül a szervezetébe és így a magzatba is.

Már vehetsz terhességi tesztet, ami nem tudom, mit fog mutatni, de ha az is lennél, szerintem nem éreznél még tüneteket miatta.

2013. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet és kiderül .. de mostanában én is jobban érzem a szagokat főleg a barátom cigizik és intenzívebben érzem rajta régebben meg nem is éreztem szinte de nekem rendszeresen megjön és fogamzásgátlót szedek szóval biztos nem vagyok z de érdekes,hogy miért van ez.
2013. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

12:16-os: "A terheseknek elvileg romlik a szaglásuk, így az ízérzékelésük is"


EZT nem tudom, honnan szeded, de garantáltan nincs így. Minden terhességemnél sokkal ERÖSEBBEN éreztem a szagokat meg ízeket is. Ez nem csak velem, hanem minden ismerösnél így volt a terhesség alatt.



Az íz- és szagérzékelésnek semmi köze ahhoz, hogy mit kiván meg valaki terhesen, az egész más téma.

2013. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Valószínűleg abbahagytad a dohányzást, és ezért érzel jobban mindent. Én ilyet még nem hallottam, hogy a terhességgel hozzák kapcsolatba a szaglást. De hát nem vagyok nőgyógyász... :D
2013. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik első terhességi tünet az extrém szagérzékenység volt (3x voltam terhes). Olyan volt a szaglásom a beágyazódás környékén, mint egy vadászkutyának!

Tesztelj egyet!

2013. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A barátom vett nekem egy Lily terhességi tesztet. Megcsináltam... Egyértelműen +...
2013. jún. 7. 13:03
 7/9 anonim ***** válasza:
na, hát ennyit a megszakítás hatékonyságáról...
2013. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nálunk igazából az volt a "probléma", hogy óvszerrel csináltuk 1x, aztán nélküle még 1x. De nem nevezném "peoblémának", végülis örülünk neki. :)
2013. jún. 7. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:

"óvszerrel csináltuk 1x, aztán nélküle még 1x"


Ez volt az ok, mármint hogy a második menetnél a húgycsöben még voltak az elözö alkalomról spermiumok.

2013. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!