Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes így?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót de tegnap este elszakadt a gumi. Ma az ügyeleten csak annyit mondtam hogy nem védekeztünk és be is vettem az eseményutánit biztos ami biztos. Lehetek esetleg így is terhes még?
2013. jún. 9. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha az esemény utáni megvolt akkor nemigen
2013. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

fogamzásgátlót szedsz angyalom, akkor minek kellett a gumi? meg az esemény utáni is?

nem lehetsz az

2013. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 peace13 válasza:
nem
2013. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Van egy tippem. Hiányoztál felvilágosítás óráról.
2013. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mivel fogamzásgátlót szedsz nem
2013. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Még csak 18 vagyok és a szüleim nagyon vallásosak, ha megtudnák hogy már van barátom és le is feküdtünk akkor kitagadnának szerintem (ennyire lehet nem, de inkább nem akarom hogy megtudják), ezért védekezünk mindennel a terhesség ellen, és most először szakadt csak ki.
2013. jún. 9. 21:03
 7/17 anonim ***** válasza:
ha a szüleid megtudják, mondd meg nekik, hogy a szexualitás Isten ajándéka
2013. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg teljesen tönkre akarod tenni a szervezeted? Ha elmondtad volna a dokinak, hogy tabit is szedsz, tuti nem írja fel a gyógyszert, mert már az is megterhelő a szervezetnek, nemhogy pluszba az eseményutáni hormonbomba.


Gratulálok terhes nem, csak ostoba vagy.

2013. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló szedése esetén NEM szabad eseményutánit bevenni. Úgyhogy szerintem inkább amiatt aggódj, ez a hormonbomba mit tesz a szervezeteddel.
2013. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Óriási felelőtlenséget csináltál! Aki fogamzásgátló tablettát szed, annak TILOS bármilyen eseményutáni készítményt bevenni! TILOS, érted?! Azért tilos, mert meddővé tehet. Ideje nem azon agyalnod, hogy a szüleid mit fognak szólni a dolgaidhoz, inkább agyalj azon, hogy hogy fogod feldolgozni a meddőség gondolatát...

Amúgy minek szedsz fogamzásgátlót, ha gumiztok is? Mi a francnak? Ilyen ostoba embereket, te jó ég... Így a fogamzásgátló árát dobod ki szépen az ablakot. De, ha megteheted, nem gond... ;) Ilyen embereknek szexelni, pf.

Amúgy meg, ha szexelni tudsz orrba-szájba, akkor ahhoz is legyen merszed, hogy a szüleid elé állsz és elmesélsz nekik mindent. ;)

2013. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!