Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lenne a legmegfelelőbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legmegfelelőbb fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, még szűz, barátom 23, ő már nem szűz. SAJÁT TAPASZTALATOK alapján mit ajánlanátok? Ő sosem használt még gumit, nekem nem tudom mennyire "használna" a tabletta.
2013. jún. 9. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Először is, MINDENKÉPP KELL GUMI. Másodszor: ha úgy gondolod, hogy antibébit kell szedned, menj el nőgyógyászhoz, aki felírja neked a megfelelő tablettát. Harmadszor: minek ilyen fiatalon???!!! Mert szerintem még fiatal vagy. De a te dolgod.
2013. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen gumi szerintem.
2013. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
gumi. a ,,nem bírja a gumit`` szövegel kapcsolatban azt gondolom, hogy minden a fejben dől el
2013. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17 évesen még semmiképp ne szedj fogamzásgátlót. Tehát használjatok gumit.
2013. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen gumi.

Már csak azért is, mert ha eddig senkivel sem használt... sok kellemetlenség érhet.

2013. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Óóóó.. Nagyon jót fogtál ki...

Mindenképpen gumi, ki tudja, kiben járt már gumi nélkül.

2013. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Természetesen óvszerrel.

Később, ha már együtt vagytok egy ideje, akkor el lehet gondolkodni más módszeren.

De addig óvszer. Arról nem is beszélve, hogy ki tudja hány nőben járt gumi nélkül előtted.

Ha nem is HIV-es (mert az azért Mo-n ritka), de HPV-s simán lehet, amit aztán te fogsz megszívni. Na nem mintha az ellen 100%ban védene a gumi...

2013. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!